Авторські статті

Проросійські налаштовані громадяни закликають до розколу України

Зараз ситуація в країні критична. Ситуація в економіці катастрофічна – курс долара знову б’є рекорди. Ще й сьогодні додалася нова проблема.

На сході та у Криму проросійські налаштовані громадяни закликають до розколу України, або приєднання Криму до Російської Федерації. Також сьогодні вранці кримський парламент захопили силовики зі зброєю, вони називають себе російським десантом. Також було помічено пересування по Криму російської бронетехніки. Все це нагадує грузинські події 2008 року. Плюс до того, диктатор Янукович, який досі вважає себе президентом – впевнений, що схід і Крим з ним і тому, просить у Путіна про допомогу.

Часу в нас обмаль, тому нам треба організовуватися. Треба на кінець вже вибрати новий уряд і почати працювати. Звичайно не всім подобаються деякі кандидатури, але це є тимчасовий уряд.

Поки ми між собою сперечаємось, кого обирати на посади – Росія діє. Наприклад, в Україні тепер немає Міністра Оборони, який повинен б у разі потреби консолідовувати сили та віддавати відповідні накази. І ця ситуація Путіну дуже вигідна, оскільки тепер Україна практично без керування.

Тому давайте відкинемо всі сварки та суперечки які заважають нам вирішувати всі проблеми.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.