Авторські статті

Прорив російськими добровольцями кордону РФ: коментар ГУР

Сьогодні, 12 березня, легіон “Свобода Росії”, РДК та “Сибірський батальйон” зайшли до Курської та Бєлгородської області РФ у рамках спільної операції.

Зокрема, у Бєлгородській області, прорвавшись на танках, просуваються за кількома напрямками.

Представник Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України Андрій Юсов прокоментував цю подію та зазначив, що російські добровольці, які прорвали кордон, діють автономно. Вони як громадяни Росії мають на це повне право, передає РБК-України.

“Легіон “Свобода Росії”, РДК, “Сибірський батальон” на територїї так званої Російської Федерації діють автономно, як самостійні структури та організації, виконуючи свої суспільно-політичні задачі”, – сказав він.

Юсов додав, що, ймовірно, зараз мова йде про спільну операцію даних структур на цій території.

“Зрештою, вони громадяни РФ та мають на це повне право”, – констатував розвідник.

В Телеграм-каналі Легіон “Свобода Росії” йдеться про те, що добровольці мріють про Росію, звільнену від диктатури Путіна:

“Ми мріємо про Росію, звільнену від диктатури Путіна. Але ми не просто мріємо: ми докладаємо всіх зусиль, щоб ці мрії реалізувати. Ми відбиратимемо у режиму нашу землю сантиметр за сантиметром. Росіяни спатимуть спокійно, не боятимуться дзвінка у двері, без побоювання говоритимуть, що думають. Росіяни голосуватимуть за кого хочуть, а не за кого мають. Росіяни житимуть вільно”.

Раніше повідомлялося, що уночі 12 березня російські окупанти вчергове атакували Україну ударними дронами Shahed. Силам Протиповітряної оборони вдалося знищили 17 з 22 запущених безпілотників.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України