Право

Пропалестинська активістка розрізала портрет прем’єр-міністра Великої Британії Артура Бальфура в Трініті-коледжі

Рух “Палестинська дія” опублікував відеозапис, на якому жінка розрізає ножем картину із зображенням прем’єр-міністра Великої Британії Артура Бальфура.

Картина, виконана художником Філіпом де Ласло в 1914 році, висіла в Кембриджі, в будівлі Трініті-коледжу.

На полотні зображений консервативний політик Артур Бальфур, на честь якого назвали Декларацію Бальфура – публічну заяву британського уряду про створення “національного дому для єврейського народу” в Палестині. Вважається, що саме ця декларація, ухвалена ще 1917 року, проклала шлях до заснування Ізраїлю 1948 року.

У Трініті-коледжі заявили, що шкодують про пошкодження картини. Інформацію про інцидент передали в поліцію. Зараз правоохоронці збирають докази і ведуть розслідування – підозрювану поки що не затримано.

Після масової різанини, яку влаштували бойовики ХАМАС на території Ізраїлю 7 жовтня минулого року, пропалестинські активісти у Великій Британії почали проводити масові демонстрації, включно із серією великих мітингів у Лондоні.

Цього тижня британський експерт із боротьби з екстремізмом Роберт Сімкокс заявив, що столиця Великої Британії стає “забороненою зоною для євреїв”, і звинуватив уряд країни в бездіяльності.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України