Війна рф проти України

Російські пропагандисти пояснили, чому Москва має кращу ППО, аніж інші регіони

Як ворог сам для себе пояснює сьогоднішній удар по його енергетиці, і чому це варто враховувати

Джерело: Defence Express

На тлі того, що від сьогоднішнього удару наших БПЛА по ГРЕС та НПЗ в Москві буквально запалало, стало особливо актуальним, як же ці події самі для себе пояснюють рашисти. Хоча би для оцінки того, який морально-психологічний ефект завдали ворогу ці удари, і як тепер російські пропагандони пояснюють своїй аудиторії ці події.

Якби це дивно не прозвучало, але єдиної лінії для пояснень ворожі пропагандистські ресурси тут не мають. Бо, наприклад, широко відомий Fighterbomber тут виходить із того, що влучання навіть одного дрона в об’єкт – це критичніший результат, аніж заявка на збиття навіть 100 БПЛА. І тут мовляв можна лише дискутувати про ступінь ураження того чи іншого об’єкта.

Натомість автори іншого ресурсу (посилання на яке не будемо давати по зрозумілим причинам) наводять іншу логіку пояснення. Мовляв, порівняно з іншими регіонами, протиповітряна оборона Москви показала сьогодні кращий результат у відбитті атаки наших БПЛА, порівняно з іншими регіонами РФ.

Але тут, мовляв, зіграв скоріше політичний, чи то пак “апаратний” фактор. Начебто під час однієї з нарад по забезпеченню протиповітряної оборони столиці країни-агресора військові РФ назвали умовну кількість “N” засобів, необхідну для надійного прикриття. В свою чергу, мер Москви Собянін, користуючись апаратним впливом, зміг вибити кількість засобів ППО удвічі більше за розрахункову, тобто умовно “2N”.

Ба більше, окрім вибити системи протиповітряної оборони, мерія столиці країни-агресора начебто й забезпечила гарні побутові умови російським зенітникам. Тому і має результат, за якого в Московський НПЗ влучив “всього лише” один дрон-камікадзе, але так, що пожежа на заводі отримала “критичний рівень складності”.

Позиція рашистського ЗРК С-400 в районі масиву "Лосиный остров" міста Москва, березень 2023 року, зображення наводить The Insider
Позиція рашистського ЗРК С-400 в районі масиву “Лосиный остров” міста Москва, березень 2023 року, зображення наводить The Insider

 

Від Defense Express тут додамо, що по факту розгортання додаткових засобів протиповітряної оборони в межах Москви стартувало ще весною 2023 року, і там мова була буквально про те, що С-400 та інші засоби ППО розміщувались в межах спальних районів чи навіть в центрі міста. А у вересні минулого року мова пішла взагалі про те, що РФ будує під Москвою аналоги Flakturm й стягує все, включно з арктичними “Панцирями”.

Кількість засобів ППО, стягнутих під столицю країни-агресора, самі росіяни в публічному просторі не називають. Але навіть з емпіричних критеріїв цілком видно, що тепер у росіян з таким перерозподілом явно не вистачає ЗРК та інших систем, щоб ефективно захищати об’єкти своєї енергетики.

Не кажучи вже про те, що окремі ворожі пропагандисти самі примудрились створити ще одну “лінію розколу” по вектору “Москва-регіони”, на цей раз – де ж краще прикриття засобами протиповітряної оборони.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України