Економіка

Промислово-інвестиційна група Aurum Group цьогоріч планує відремонтувати три тисячі вантажних вагонів

Фото: TwitterПромислово-інвестиційна група «Aurum Group» у 2022 році планує наростити парк вагонів під власним керуванням до однієї тисячі та обсяг ремонтів до 3 тисяч вагонів.

Про це заявила Альона Лебедєва, засновник “Aurum Group”, в інтерв’ю Rail.Insider, передає Голос українською .

Наразі в оперативному управлінні компанії налічується понад 500 піввагонів та зерновозів.

«Останні 5 років ми нарощуємо парк вагонів під власним управлінням, який складається переважно з власних напіввагонів і зерновозів, а також залучених у клієнтів під перевезення. Наступна наша мета – досягти 1 тис. вагонів в оперативному управлінні», – наголосила Олена Лебедєва.

Окрім цього, у 2022 році компанія планує відремонтувати на власних вагоноремонтних підприємствах «Дизельний завод» та «Агрегатбуд» близько 3 тис. вагонів. За друге півріччя 2021 року підприємство відремонтувало близько 650 вагонів, з яких 59% пройшли капітальний ремонт, 38% – деповський, а решта – поточний.

За її словами, шляхом введення в експлуатацію колісно-роликового цеху вдалося суттєво скоротити час проведення ремонтів. Підприємство виконувало відновлення напіввагонів, зерновозів, цементовозів, платформ, вагонів-хоперів та цистерн.

«Наразі на ринку сформувався дефіцит рухомого складу. Ми спостерігаємо поновлення попиту на нові вантажні вагони. Наше вагонобудівне підприємство, як і більшість на ринку, вже має сформований портфель замовлень. На даний момент ми приймаємо нові заявки на квітень 2022 року. Це десятки різних контрагентів із різними обсягами замовлень», – додала вона.

При цьому топменеджер наголошує на проблемах з «Укрзалізницею».

«Наше бачення, що коренем проблеми є неефективна тарифна політика УЗ, яка не сприяє розвитку інновацій та підвищення ефективності перевезень. На жаль, поки що ми не бачимо позитивних зрушень з цього питання, попри численні звернення до відповідних міністерств та відомств як з нашого боку, так і з боку наших колег із «Крюківського вагонобудівного заводу». Також наступного року компанія має намір значно розширити обсяг поставок та асортимент вагонних запчастин», – пояснює Олена Лебедєва.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України