Новини з Австрії

Прокуратура в Австрії заявила про виявлення цілої мережі агентів російської розвідки

Обвинувачений у шпигунстві на користь Росії відставний полковник армії Австрії був інтегрований в складну державну мережу агентів розвідки, повідомили в прокуратурі Зальцбурга.

«Розслідування розкрило причетність обвинуваченого до структурованої державної мережі агентів і ретельному збору інформації», – сказано в заяві прокуратури.

Там зазначено, що спецслужб Австрії вилучили 28,2 тис. євро, нібито отримані обвинуваченим екс-військовим у вересні 2018 року при зустрічі з російським офіцером. «Крім того, для забезпечення конфіскації був проведений арешт майна на суму близько 260 тис. євро», – йдеться в повідомленні.

Правоохоронні органи повідомили, що розслідування триває. Раніше у пятницю прокуратура Зальцбурга офіційно висунула обвинувачення екс-полковника австрійської армії по справі про шпигунство на користь Росії.

Нагадаємо, німецькі спецслужб допомогли викрити» 70-річного відставного австрійського полковника. Стверджується, що він більше 20 років передавав Москві розвідінформацію. У міноборони Австрії повідомили, що підозрюваний екс-полковник зізнався в отриманні 300 тис. євро від російської сторони.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України