Право

Прокуратура спільно з податківцями припинила незаконне виробництво цигарок у Полтаві

Вилучено «продукції» на понад 200 млн грн (ФОТО)

Прокуратура Полтавської області спільно з податківцями припинила незаконне виробництво тютюнових виробів на території Дніпропетровської області. Під час обшуків у місцях виготовлення та зберігання «продукції» вилучено понад 150 тис кг тютюнової сировини і цигарки на загальну суму понад 200 млн грн.

За версією слідства, особи організували виробництво не облікованих тютюнових виробів без марок акцизного податку на обладнанні фабрики, використовуючи сировину низької якості. Товар продавали через дилерів по всій Україні, а також готували на експорт за кордон.

Кримінальне провадження розслідується за ч. ч. 1, 3 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, транспортування з метою збуту та збут підакцизних товарів) та ч. 1 ст. 199 (придбання, зберігання та збут підроблених марок акцизного податку) Кримінального кодексу України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України