Новини з Австрії

Прокуратура в Австрії звинувачує батька у загибелі 5-річної доньки під час відвідування басейну

Загибла в басейні Бургенланда дитина: щодо батька почалися слідчі дії

Прокуратура австрійського міста Айзенштадт розпочала розслідування вбивства з необережності у справі п’ятирічної дівчинки Дунії, яка загинула внаслідок нещасного випадку під час купання в суботу в Sonnentherme Lutzmannsburg (округ Оберпуллендорф). Крім того, можливо, прокуратура займеться й іншими фігурантами у справі.

Це розслідування спрямоване проти батька, який був у басейні із п’ятирічною дитиною, заявила у понеділок прес-секретар прокуратури. Чи був батько Дунії неуважний і порушив свій батьківський обов’язок? Також необхідно перевірити, чи стрибнула дівчинка в басейн сама, як повідомлялося спочатку, чи вона просто оступилася і впала у воду. За інформацією, незадовго до купання дівчинка грала на гірці.

Призначено розтин. Трагедія сталася в суботу в Sonnentherme Lutzmannsburg – докладніше про те, що п’ятирічна дитина померла після нещасного випадку під час плавання в термальних ваннах. За даними Головного управління поліції Бургенланда, дівчинка стрибнула в басейн у суботу вдень без нагляду. Трохи пізніше відвідувач помітив бездихану плаваючу дитину і витяг її з води. Потім дитину доставили літаком до клініки Донауштадта, де вона померла в неділю вдень.

Розслідування перебігу смерті Дунії триває. Термальні ванни надали владі відеозаписи. За даними поліції землі, точне відтворення трагедії можливе лише після перегляду цих відеозаписів. «Відеоматеріали будуть вивчені та оцінені», — заявили в понеділок вдень у прокуратурі Айзенштадта.

Чи буде тепер розслідування розширено? Як з’ясувалося, першу допомогу надавали лише гості: медсестра з Кремса, її син, фельдшер та ще двоє колег-відвідувачів: «Лікаря на місці не було, єдиним засобом допомоги був напівавтоматичний дефібрилятор. Ми по черзі реанімували дитину, доки не приїхала санітарна авіація. Мене лякає те, що в такому великому спа-центрі немає кисню, обладнання, що відсмоктує, тощо. ».

Інший свідок зазначає, що їй, її чоловіку і сину (10 років) доводилося стримувати роззяв рушниками, що розстилалися. Тут теж жоден співробітник не допоміг і не загородив територію.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України