Економіка

Які проєкти суден розробили у Миколаєві у 2019 році

Портал Миколаїв — місто корабелів описав про деякі проєкти, над якими працювало ПКБ «Сі-Джоб Миколаїв» у 2019 році.

Нагадаємо, що C-Job – найбільше у Європі незалежне проєктно-конструкторське бюро, що також має офіс у Миколаєві. Майже для усіх перелічених проєктів Миколаївськими конструкторами виконано повний цикл розробки проєктно-конструкторської документації, включно базовий та робочий проєкти для наступних суден та їх обладнання:

    1. Земснаряди довжиною 52 м. Країна замовника – Нідерланди/США.Риболовні судна довжиною 25 м. Країна замовника – Нідерланди. Докладніше про цей проєкт, його побудову та експлуатацію читайте за посиланням:

http://shipbuilding.mk.ua/?p=2232

    1. Мега-яхти довжиною 41, 70, 71, 85 та 110 метрів. Країна замовника – Нідерланди.Річкові круїзні лайнери довжиною 135 м. Країна замовника – Нідерланди.К
    руїзні лайнери довжиною 326 м. Країна замовника – Франція.Круїзні лайнери довжиною 342 м. Країна замовника – Фінляндія.Системи очищення та конденсації вихлопних газів для вантажних та пасажирських суден. Ми докладно розглянемо цей проєкт в одній з наступних публікаций. Країна замовника – Об’єднані Арабські Емірати.Системи очищення баластних вод. Країна замовника – Нідерланди/США.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

17 − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.