Які проєкти суден розробили у Миколаєві у 2019 році

Портал Миколаїв — місто корабелів описав про деякі проєкти, над якими працювало ПКБ «Сі-Джоб Миколаїв» у 2019 році.

Нагадаємо, що C-Job – найбільше у Європі незалежне проєктно-конструкторське бюро, що також має офіс у Миколаєві. Майже для усіх перелічених проєктів Миколаївськими конструкторами виконано повний цикл розробки проєктно-конструкторської документації, включно базовий та робочий проєкти для наступних суден та їх обладнання:

    1. Земснаряди довжиною 52 м. Країна замовника – Нідерланди/США.Риболовні судна довжиною 25 м. Країна замовника – Нідерланди. Докладніше про цей проєкт, його побудову та експлуатацію читайте за посиланням:

http://shipbuilding.mk.ua/?p=2232

    1. Мега-яхти довжиною 41, 70, 71, 85 та 110 метрів. Країна замовника – Нідерланди.Річкові круїзні лайнери довжиною 135 м. Країна замовника – Нідерланди.К
    руїзні лайнери довжиною 326 м. Країна замовника – Франція.Круїзні лайнери довжиною 342 м. Країна замовника – Фінляндія.Системи очищення та конденсації вихлопних газів для вантажних та пасажирських суден. Ми докладно розглянемо цей проєкт в одній з наступних публікаций. Країна замовника – Об’єднані Арабські Емірати.Системи очищення баластних вод. Країна замовника – Нідерланди/США.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh