Авторські статтіТехно

Штучний інтелект знаходиться на порозі розквіту

Штучний інтелект на сьогоднішній день займає величезну нішу в повсякденному житті сучасної людини, однак далеко не всі до кінця розуміють, що це таке насправді. Фахівець в області ШІ Скотт Фенікс впевнений, що штучний інтелект на даний момент знаходиться на порозі розквіту.

У своїй заяві Скотт Фенікс ще назвав це явище «влітку ІІ», що, на його думку, означає стрімкий розвиток технологій, що базуються на штучному інтелекті. Скотт Фенікс відомий у світі завдяки розробленому ним стартапу Vicarious близько шести років тому. Про даний стартап часто відгукувалися інші фахівці, як про одну з п’яти найбільш інноваційних технологічних компаній.

Свою думку щодо стрімко розвитку ШІ Скотт Фенікс пояснивши тим, що сьогодні з’являється все більше доступних пристроїв зберігання, комп’ютери і інші сучасні гаджети, без яких сучасна людина вже не уявляє свого життя. Проте фахівець упевнений, що людству не варто переживати про зникнення робочих місць через розвиток ІІ. Скотт Фенікс вважає, що робота дещо змінитися, проте нікуди не дінеться.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

five + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.