Духовне

Програма подорожі Папи Франциска до Барі 23 лютого 2020

Ватиканський прес-центр оприлюднив програму візиту Святішого Отця до міста Барі (Італія), де спочивають мощі святого Миколая.

У вівторок, 21 січня 2020 р., Ватиканський прес-центр оприлюднив програму візиту Папи Франциска до південноіталійського міста Барі, що відбудеться 23 лютого цього року в рамках Зустрічі роздумів й духовності на тему «Середземномор’я – пограниччя миру».

У зустрічі, що триватиме від 19 до 23 лютого, візьмуть участь понад 50 єпископів із середземноморських країн Європи, Північної Африки та Близького Сходу. Однією із ключових тем зустрічі буде міграційний феномен; розглядатимуться також інші актуальні питання, такі як євангелізація молоді, безробіття, культурний взаємообмін та примирення.

Програма Папського візиту

Під час візиту до Барі, куди Святіший Отець прибуде о 8:15 місцевого часу, він відвідає Папську базиліку святого Миколая, де, насамперед, зустрінеться з учасниками зустрічі «Середземномор’я – пограниччя миру» та звернеться до них зі словами привітання. Опісля Папа зійде до крипти базиліки, де помолиться перед мощами святого Миколая чудотворця, а пізніше матиме зустріч зі спільнотою отців-домініканців.

О 10:45 Вселенський Архиєрей очолить Святу Месу в центрі міста, під час якої виголосить проповідь. Повернення до Риму заплановане приблизно на 14:00 місцевого часу.

Папа Франциск відвідав місто Барі в липні 2018 року з нагоди дня молитви і призадуми в наміренні Близького Сходу. В цій зустрічі взяли участь Глави Церков і Церковних спільнот цього регіону.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України