Програма подорожі Папи Франциска до Барі 23 лютого 2020

Ватиканський прес-центр оприлюднив програму візиту Святішого Отця до міста Барі (Італія), де спочивають мощі святого Миколая.

У вівторок, 21 січня 2020 р., Ватиканський прес-центр оприлюднив програму візиту Папи Франциска до південноіталійського міста Барі, що відбудеться 23 лютого цього року в рамках Зустрічі роздумів й духовності на тему «Середземномор’я – пограниччя миру».

У зустрічі, що триватиме від 19 до 23 лютого, візьмуть участь понад 50 єпископів із середземноморських країн Європи, Північної Африки та Близького Сходу. Однією із ключових тем зустрічі буде міграційний феномен; розглядатимуться також інші актуальні питання, такі як євангелізація молоді, безробіття, культурний взаємообмін та примирення.

Програма Папського візиту

Під час візиту до Барі, куди Святіший Отець прибуде о 8:15 місцевого часу, він відвідає Папську базиліку святого Миколая, де, насамперед, зустрінеться з учасниками зустрічі «Середземномор’я – пограниччя миру» та звернеться до них зі словами привітання. Опісля Папа зійде до крипти базиліки, де помолиться перед мощами святого Миколая чудотворця, а пізніше матиме зустріч зі спільнотою отців-домініканців.

О 10:45 Вселенський Архиєрей очолить Святу Месу в центрі міста, під час якої виголосить проповідь. Повернення до Риму заплановане приблизно на 14:00 місцевого часу.

Папа Франциск відвідав місто Барі в липні 2018 року з нагоди дня молитви і призадуми в наміренні Близького Сходу. В цій зустрічі взяли участь Глави Церков і Церковних спільнот цього регіону.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh