Програма CEASE стані помічником у боротьбі з курінням серед годуючих матерів

Програма, розроблена вченими Массачусетській дитячої лікарні загального профілю (MGHfC), допоможе годуючим матерям і членам їх сім’ї кинути палити.

Розроблена програма CEASE (Clinical Effort Against Secondhand Smoke Exposure) готує педіатрів для регулярного опитування батьків пацієнтів: курити чи хто-небудь у своїх будинках або на машинах, а також надають рекомендації по заміні нікотину. Поточне дослідження по боротьбі з курінням CEASE було проведено у 10 педіатричних клініках в штатах Огайо, Вірджинія, Теннессі, Північна Кароліна і Індіана. У кожному штаті помічники були навчені використання CEASE для обстеження сімей, в яких є нікотинозалежні люди. Вони пропонують допомогу членам сім’ї курців у формі замісної терапії нікотином і державну субсидію.

Дослідження проходили з квітня по жовтень 2015 року і показали, що у матерів більше шансів кинути палити під час вагітності, ніж під час грудного вигодовування. Більшість з тих, хто курив до вагітності, в кінцевому підсумку відновлюють шкідливу звичку. В ході експерименту, відсоток матерів, які стали відмовлятися від куріння, зріс від 29% до 67%. В результаті, 50% годуючих жінок отримали рецепти на нікотинозамінників, а 28% внесені в перелік для подальшого контролю педіатрами.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh