Авторські статтіЗдоров'я

Програма CEASE стані помічником у боротьбі з курінням серед годуючих матерів

Програма, розроблена вченими Массачусетській дитячої лікарні загального профілю (MGHfC), допоможе годуючим матерям і членам їх сім’ї кинути палити.

Розроблена програма CEASE (Clinical Effort Against Secondhand Smoke Exposure) готує педіатрів для регулярного опитування батьків пацієнтів: курити чи хто-небудь у своїх будинках або на машинах, а також надають рекомендації по заміні нікотину. Поточне дослідження по боротьбі з курінням CEASE було проведено у 10 педіатричних клініках в штатах Огайо, Вірджинія, Теннессі, Північна Кароліна і Індіана. У кожному штаті помічники були навчені використання CEASE для обстеження сімей, в яких є нікотинозалежні люди. Вони пропонують допомогу членам сім’ї курців у формі замісної терапії нікотином і державну субсидію.

Дослідження проходили з квітня по жовтень 2015 року і показали, що у матерів більше шансів кинути палити під час вагітності, ніж під час грудного вигодовування. Більшість з тих, хто курив до вагітності, в кінцевому підсумку відновлюють шкідливу звичку. В ході експерименту, відсоток матерів, які стали відмовлятися від куріння, зріс від 29% до 67%. В результаті, 50% годуючих жінок отримали рецепти на нікотинозамінників, а 28% внесені в перелік для подальшого контролю педіатрами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.