Програма богослужінь Папи Франциска на березень та квітень 2017

У Ватикані оприлюднено програму папських богослужінь на найближчий період. Від 5 до 10 березня в реколекційному осередку в Аріччі поблизу Риму відбуватимуться духовні вправи Святішого Отця та Римської Курії, після яких він здійснить два пастирські візити в Італії, а потім очолить богослуження Пасхального Тридення та Великодня.

У п’ятницю, 17 березня, Святіший Отець очолить покаянне богослуження у базиліці Святого Петра у Ватикані, що розпочнеться о 17-ій годині.

У суботу 25 березня, у празник Благовіщення Пречистої Діви Марії, Папа здійснить пастирський візит до Мілану.

Неділя 2-го квітня призначена на пастирські відвідини Карпі.

У Пальмову (Квітну) Неділю, 9 квітня, розпочнуться богослуження Страсного Тижня. Того дня  о 10-ій годині ранку Його Святість поблагословить пальмові галузки, очолить процесійну ходу та Євхаристійне богослуження на площі Святого Петра у Ватикані.

У Великий Четвер, 13 квітня, о 9:30 ранку в базиліці Святого Петра Єпископ Риму очолить Святу Месу з посвяченням мира, а про місце проведення Святої Меси «на Господній Вечері», яку Папа Франциск звершує серед соціально вразливих категорій суспільства, буде повідомлено пізніше.

У Велику П’ятницю, 14 квітня, о 17-ій годині в базиліці Святого Петра відбудеться богослуження Страстей Господніх, а о 21:15 розпочнеться Хресна Дорога в римському Колізеї.

Пасхальне чування у базиліці Святого Петра у Ватикані розпочнеться у суботу, 15 квітня, о 20:30 місцевого часу.

16 квітня, у празник Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа, на площі Святого Петра у Ватикані о 10-ій годині Святіший Отець відслужить великодню Святу Месу, після завершення якої опівдні звернеться з посланням «Urbi et Orbi» з лоджії базиліки.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh