Духовне

Програма Апостольської подорожі Папи Франциска до Грузії та Азербайджану

Восени Папа Франциск доповнить свої відвідини Кавказу, розпочаті наприкінці червня візитом до Вірменії, Апостольською подорожжю до Грузії та Азербайджану, яка триватиме від 30 вересня до 2 жовтня 2016 року. У Ватикані оприлюднили офіційну програму цієї подорожі.

Як звичайно, черговий Апостольський візит розпочнеться вильотом із римського міжнародного аеропорту Фюмічіно. У п’ятницю, 30 вересня, о 9:00 місцевого часу, літак з Папою на борту вирушить в напрямку міжнародного аеропорту Тбілісі, де відбудеться церемонія привітання. З аеропорту Глава Католицької Церкви від’їде до президентського палацу, де здійснить візит ввічливості до Глави Держави та зустрінеться з представниками влади, громадянського суспільства та дипломатичного корпусу. Опісля в Патріаршій резиденції Святіший Отець зустрінеться з Главою Грузинської Православної Церкви Католикосом Іллею ІІ, а в халдейському католицькому храмі – з ассирійською громадою Грузії.

Субота, 1 жовтня, розпочнеться Святою Месою на стадіоні ім. Міхеїла Месхі, після якої в соборі Успіння Пресвятої Богородиці відбудеться зустріч з духовенством та богопосвяченими особами. Крім того, перед поліамбулаторії «Redemptor Hominis» на околиці Тбілісі, якою опікуються Отці Камілліяни, Папа зустрінеться з працівниками церковних харитативних установ і з особами, яким вони допомагають. День завершиться відвідинами головного храму Грузинської Православної Церкви – патріаршого собору Светіцховелі в місті Мцхета.

У неділю, 2 жовтня, вранці Святіший Отець здійснить переліт з Тбілісі до Баку, де в міжнародному аеропорту «Гейдара Алієва» відбудеться офіційна зустріч. З аеропорту Папа від’їде до салезіянського осередку, в якому відслужить Святу Месу та пообідає разом з місцевою спільнотою. Опісля на площі перед Президентським палацом відбудеться офіційна церемонія привітання, далі – візит ввічливості до Глави Держави і зустріч з представниками влади. Глава Католицької Церкви також зустрінеться з шейхом кавказьких мусульман, православним єпископом Баку та головою єврейської громади, а після церемонії прощання – відлетить до Риму.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України