Авторські статті

Прогноз синоптиків: погода в Україні та Європі взимку буде малосніжною

"Генерал мороз" перейшов на бік України: синоптики спрогнозували зиму

Останні кілька років клімат у нашій країні сильно змінився. Так, за прогнозом синоптиків, погода в Україні та Європі взимку буде малосніжною, тобто снігу випаде менше, ніж зазвичай. Але це означає, що ця зима буде взагалі без опадів.

Як свідчать дані метеорологів сайту SEVERE WEATHER EUROPE, згідно з прогнозом експертів, у нашій країні та загалом у Європі взимку – 2022-2023 снігу буде менше, ніж зазвичай, але аномально високі температури також не прогнозуються.

“У Європі на більшій частині континенту випадає менше середньої кількості снігопадів. Це ще не означає, що снігу не буде, а просто вказує на меншу кількість снігу, ніж зазвичай”, – повідомили експерти.

Варто зазначити, що останнім часом клімат у нашій країні змінюється, він стає схожим на європейський. В результаті і зима в Україні зміниться – масштабні снігопади будуть дедалі рідшими.

Погода на грудень в Україні

За прогнозом начальника відділу метеопрогнозів Укргідрометцентру Владислава Білика, справжня зима в Україні розпочнеться у першій декаді грудня. Зазвичай саме в цей час приходить метеорологічна зима в Україні, а отже, середньодобова температура опуститься нижче 0 градусів.

За даними Білика, грудень зазвичай найтепліший місяць зими, а ось найхолоднішим періодом є період кінця січня – початок лютого.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України