Новини

Профнастил – як обрати, де купити

Для будівництва та облицювання різних поверхонь використовують різні матеріали. Сьогодні, більшість людей обирають ті варіанти, що коштують відносно недорого та мають хороші показники виносливості. Одним з таких матеріалів є профнастил.

Що таке профнастил?

Профнастил – листи оцинкованого профіля гофрованої форми, вигнутої у вигляді трапеції. Такої форми листам профнастилу надають спеціальні верстати, що роблять його гофрованим. Такий матеріал можуть використовувати у різних напрямках будівництва:

  • Для покрівлі будинків;
  • Для облицювання стін;
  • Для виготовлення дашків, захисних споруд;
  • Для створення огорож;
  • Для підвісної стелі;
  • Для формування основних, опорних конструкцій;
  • Для встановлення перегородок.

Найчастіше профнастил використовують для покрівельних робіт. Це один з найдешевших варіантів для оформлення даху. Такий матеріал часто використовують для складських приміщень, його повного обриштування. З таким матеріалом можна реалізовувати будь-які невеликі проекти, адже затрати на такий матеріал будуть мінімальними.

Ціна профнастилу

Ціна профнастилу залежить від товщини листа. Профнастил ціна якого буде вища, обов’язково буде міцнішим та витривалішим до різних умов. Якщо Вам потрібно прорахувати ціну профнастилу, для прорахунку Вам потрібно знати такі показники, як довжину листа, товщину, покриття сталі та кольорова гама.

Якщо розглядати профнастил в цілому, то він може поділятися на три види:

  • Покрівельний;
  • Несучий;
  • Стіновий.

Покрівельний профнастил використовується для встановлення даху. Для цього використовують профнастил, товщина якого коливається від 10 до 57 мм. Усе залежить від типу будівлі та куту нахилу даху.

Несучий профнастил використовується для несучих конструкцій, тих що спираються на опори чи стіни. Різницею між звичайним та несучим профнастилом є те, що несучий профнастил має гофрувальні смуги різної довжини. Така конструкція виходить більш стійкою.

Стіновий профнастил  – один з найкращих облицювальних матеріалів за рівнем стійкості та зручності використання. Ви легко зможете використати та скласти високотехнологічну конструкцію за невеликий проміжок часу.

Щоб придбати профнастил, потрібно лише завітати в інтернет-магазин «МІСТ-АЗІЯ». Тут доступний великий асортимент та доступні ціни. А менеджери завжди допоможуть підібрати ідеальний варіант. Разом з «МІСТ-АЗІЯ» Ви швидко зможете зібрати потрібну конструкцію з профнастилу на довгі роки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України