Новини

Продукція SkinClinic: нове слово у доглядових засобах для шкіри

Сучасна косметика допомагає довше зберегти молоду та сяючу шкіру. Засоби для зняття макіяжу, пінки для вмивання, креми, маски є у кожної жінки. Іспанська компанія skinclinic зробила прорив в області косметології, застосувавши фармакологію у виготовленні продукції. Такий підхід дозволив створити дієві засоби для лікування та відновлення шкіри після агресивних процедур.

Чим особлива косметика торгової марки SkinClinic

Іспанська торгова марка вперше випустила свою продукцію двадцять років тому. За доволі короткий термін компанія знайшла шанувальників косметики у всьому світі. Таке схвалення користувачів не дивне, адже продукція від SkinClinic належить до космецевтики. Засоби створюються на основі фармакологічних розробок з використанням терапевтичних доз дієвих компонентів.

Бренд співпрацює з біохіміками, дерматологами та іншими лікарями. Засоби проходять багатоступеневі дослідження та перевірки. Такий підхід до створення косметики допоміг виготовити результативні засоби для лікування різноманітних шкірних захворювань. Препарати використовується для усунення дерматологічних проблем, вікових змін.

Космецевтика від SkinClinic є лікувальною та абсолютно безпечною для споживачів. Вона підходить для використання в комплексі з апаратною косметологією. За короткий термін застосування препаратів можна побачити чітке покращення стану шкіри обличчя, рук та тіла. До переваг продукції італійського бренду належить:

  • розробка засобів у лабораторії компанії;
  • виготовлення косметики на власному заводі;
  • унікальна рецептура продукції;
  • дійсно швидкий позитивний результат;
  • широкий асортимент препаратів;
  • доступна вартість косметики.

Замовити оригінальну продукцію з доставкою по території країни можна в інтернет-магазині ALFA https://alfaspa.ua/.

Які препарати SkinClinic можна замовити в Україні

Лінійка товарів SkinClinic розподіляється на кілька видів косметичних засобів. Популярністю у клієнтів користуються ліфтинг препарати з вмістом SPF та ДМАЕ. Вони дозволяють повернути шкірі обличчя та шиї молодість і красу. У лінійці лікувальної терапії можна знайти продукцію проти пігментації та акне, відновлюючий догляд за шкірою після агресивних процедур (наприклад, хімічного пілінгу).

Масажні та антицелюлітні препарати борються з недосконалостями на тілі. Їх постійне використання дозволяє досягти підтягнутої шовковистої шкіри на стегнах, спині, ногах та животі. Виробник пропонує косметику для апаратних процедур, яку можуть замовити салони краси, дерматологічні клініки, масажні салони.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України