Новини

Продаж квартир у Львові: житло бізнес-класу

Львів – це безумовно найбільш орієнтоване на Захід місто України. Європейські обриси архітектури міста одразу впадають у вічі. Тим не менше, на ландшафті Львова все ж таки починають з’являтися сучасні об’єкти. Це закономірний процес, який відновлює та пожвавлює урбаністичну систему міста.

«Треба усвідомити, що ми сьогодні більше не можемо буквально повторювати архітектуру історичну. Окрім того, що це є відвертим фальшуванням, ми просто більше не знаємо її законів, а її мова більше не здатна промовляти до нинішніх поколінь. У такому разі можемо лише робити обгортку, що нагадуватиме автентичну архітектуру минулого і знецінюватиме справжню. Тому зараз міста Європи формують модерну архітектуру по сусідству з історичною, часто буквально накладаючи нові шари на історичні», – зазначає кандидат архітектурних наук Національного університету «Львівська Політехніка» Антон Коломєйцев.

Сьогодні нові будинки не тільки доповнюють архітектурну динаміку великих міст, а й збільшують його популяцію. Повертаючись до західної столиці України, значна частина новобудов відведена на житлові будинки. Продаж квартир у Львові приваблює все більше людей з інших регіонів. Та, якщо ви шукаєте особливе житло із ідеальною локацією, то варіантів у вас не так й багато.

На щастя, компанія «НоваБудова» розпочала реалізацію грандіозного проекту. А саме, спорудження ЖК «Щасливий» PLATINUM у Львові – https://platinum.lviv.ua/ua/, де, доречі, вже розпочався продаж квартир. Це найвищий житловий будинок у Львові, який міститиме 22 поверхи: 20-житлових, та 2-комерційні. Варто відзначити і непересічний дизайн будівлі. Просторі квартири, великі панорамні вікна та затишні тераси. А ще підземний паркінг та рясно озеленені доріжки для прогулянок. Все це дозволяє з впевненістю охарактеризувати ЖК «Щасливий» PLATINUM, як європейське житло ХХІ століття.

Хочу звернути вашу увагу і на місце розташування цього житлового комплексу. Він споруджується на проспекті Чорновола, в Шевченківському районі Львова. Всі необхідні місця для роботи, навчання, відпочинку та покупок розташовані недалеко від комплексу. До Оперного театру площі Ринок та ЛНУ ім. Івана Франка всього 10 хв. До залізничного вокзалу можна дістатися лише за 20 хв. Офісні центри також розташовані неподалік.

Що стосується архітектурного ансамблю, то ЖК «Щасливий» PLATINUM вдало вписуватиметься в динаміку вже існуючих будинків. Адже урбаністичний пейзаж району включає 13, 15 та 20-ти поверхові будівлі. Крім того, будинок бізнес-класу зробить вклад в розвиток та централізацію Шевченківського району, оскільки продаж квартир у Львові у цій місцевості набирає популярності.

Забудовник вже почав продавати квартири у Львові в цьому будинку, а також комерційну нерухомість. Зараз ціна житла в ЖК преміум-класу складає від 21 000 грн/м2.

Коротше кажучи, зараз ми знаходимось на межі поєднання модерності та історії. Міські інфраструктури зростають, разом із міграціями до метгаполісів. І, насправді, кожен з нас може долучитися до омолодження архітектурної динаміки міста, зробивши інвестицію в житло у новобудові.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.