Авторські статтіТехно

Власники нових iPhone розчаровані гаджетами

Вистоявши багатогодинні черги, власники новеньких iPhone не очікували отримати за шалені гроші шалені недоробки.

Користувачі в усьому світі не перестають скаржитися на поломки нових iPhone. Незважаючи на те, що значна частина цих скарг відноситься до локальних проблем, все ж серед «яблокофілів» досить і тих, хто відзначає одні і ті ж проблеми. Розчаровані власники гаджетів не задоволені роботою зарядки. Деякі пристрою зарядити не виходить прямо з коробки, на що сервісні центри реагують неоднозначно. Часом навіть відмовляючись надавати послуги.

Чимало негативних відгуків отримує і вміння смартфона «ловити» мобільний зв’язок та Wi-Fi. Ті користувачі, які змінюють вже не перший «айфон», підтверджують, що 7 і 8-я моделі справлялися з цим завданням набагато успішніше. Не найкращих відгуків дочекалися і характеристики хваленої розробниками камери. Загальне враження користувачів про лінзах нових камер виявилося цілком задовільним, поки у всьому світі заговорили про дивний ефект всепоглинаючого згладжування.

Сьогодні навіть продавці не рекомендують поспішати з оновленням свого телефону. Фахівці у фірмових точках Apple радять почекати момент і особисто порівняти характеристики всіх моделей – XS, XS Max і більш дешевої XR. Притому ретельну увагу слід звернути саме на дешевий iPhone XR. За словами американських консультантів Apple, «брати» відрізняються тільки наявністю дорого матеріалу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України