Техно

Продати поки не пізно: Samsung хочуть акуратно збути Galaxy Fold

Продажі будуть локально обмежені, але список магазинів не розголошують

Samsung ніяк не хочуть забути про свій провал з Galaxy Fold. На цей раз, правда, вирішили по-розумному проблему вирішити і мати хоч якусь прибути з проваленою розробки. Для цього товариші корейці організують офіційну продажу складного смартфона, але в обмежених магазинах. З такою можливістю можна буде і телефони розпродати, і приховати якісь помилки від пильної уваги суспільства. Так сказати, продають, поки не пізно, а то там «складні» конкуренти на п’яти наступають і вони-то точно не допустять таких грубих помилок.

Правда, на користь того, що складним смартфоном дійсно займаються і хочуть якось поліпшити підуть відомості про зміну дизайну. Захисний шар екрану тепер закінчується за передньою панеллю, що запобіжить умисне зняття, шарніри більш захищені від попадання в них сміття, під дисплей додали додаткові металеві шарі для зміцнення і зменшили простір між корпусом і шарніром. Також заявили в Samsung про роботу над адаптацією існуючих додатків під унікальні характеристики девайса.

У сухому залишку виходить, що складні майбутнє знову відсувається. Це правильно, адже новинку краще відсунути на півроку і акуратно протестувати перед збутом, хоча б для того, щоб не сісти в калюжу. Цим неодмінно скористаються конкуренти і моментально захоплять ринок собі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

19 − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.