Продати поки не пізно: Samsung хочуть акуратно збути Galaxy Fold

Продажі будуть локально обмежені, але список магазинів не розголошують

Samsung ніяк не хочуть забути про свій провал з Galaxy Fold. На цей раз, правда, вирішили по-розумному проблему вирішити і мати хоч якусь прибути з проваленою розробки. Для цього товариші корейці організують офіційну продажу складного смартфона, але в обмежених магазинах. З такою можливістю можна буде і телефони розпродати, і приховати якісь помилки від пильної уваги суспільства. Так сказати, продають, поки не пізно, а то там «складні» конкуренти на п’яти наступають і вони-то точно не допустять таких грубих помилок.

Правда, на користь того, що складним смартфоном дійсно займаються і хочуть якось поліпшити підуть відомості про зміну дизайну. Захисний шар екрану тепер закінчується за передньою панеллю, що запобіжить умисне зняття, шарніри більш захищені від попадання в них сміття, під дисплей додали додаткові металеві шарі для зміцнення і зменшили простір між корпусом і шарніром. Також заявили в Samsung про роботу над адаптацією існуючих додатків під унікальні характеристики девайса.

У сухому залишку виходить, що складні майбутнє знову відсувається. Це правильно, адже новинку краще відсунути на півроку і акуратно протестувати перед збутом, хоча б для того, щоб не сісти в калюжу. Цим неодмінно скористаються конкуренти і моментально захоплять ринок собі.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 + 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh