Новини з Австрії

В австрійському Інсбруку починається суд над вбивцею цілої родини

Восени минулого року 26-річний Андреас Е. вбив цілу родину, раптово побачивши свою колишню дівчину Надін Х. (19) у нічному закладі Кітцбюеля з іншим

П’яний, в ніч скоєння злочину, за висновком експертів, Андреас з’явився в будинку своїх жертв близько 4 годин ранку. Він одразу ж двічі вистрілив 59-річному главі сімейства у голову з пістолета Walther PPQ, принесеного з будинку. Потім він прицільними пострілами вбив 23-річного брата своєї колишньої дівчини, її мати (51), саму Надін і її нового знайомого, хокейного воротаря Флоріана Дж. (24) з Верхньої Австрії.

«Я тільки що вбив п’ять людей», — невдовзі після цього зізнався в поліції молодий тіролець, якого у своєму рідному співтоваристві завжди вважали особливо спокійним, працьовитим і милим

В кімнаті охорони він спокійно поклав на стійку знаряддя вбивства та бейсбольну біту. Все в місті знали хоча б одного члена сім’ї. Хоча спокій і повернулося після похорону жертв злочину, п’ятикратне вбивство залишило свій слід у свідомості населення. Але сім’я передбачуваного вбивці «ніколи не піддавалася маргіналізації», як завжди підкреслював бургомістр Клаус Вінклер. Майже всі в Кітцбюелі погоджуються, що батьки не несуть відповідальності за вчинки свого сина.

У середу в окружному суді Інсбрука Андреаса Е. буде загрожувати довічне ув’язнення. Ймовірний вбивця — він вважається невинним, незважаючи на його визнання — ймовірно, так і не зможе відповісти на питання, чому п’ять чоловік повинні були померти в жовтні минулого року.

«Хтось на зразок мене заслуживши довічне ув’язнення», — сказав він в бесіді з психіатром.

Він ненавидить себе за свій вчинок, він не може раціонально пояснити. Тому що цього немає пояснення.

За матеріалами:https://www.krone.at/
Фото:https://www.oe24.at/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.