В австрійському Інсбруку починається суд над вбивцею цілої родини

Восени минулого року 26-річний Андреас Е. вбив цілу родину, раптово побачивши свою колишню дівчину Надін Х. (19) у нічному закладі Кітцбюеля з іншим

П’яний, в ніч скоєння злочину, за висновком експертів, Андреас з’явився в будинку своїх жертв близько 4 годин ранку. Він одразу ж двічі вистрілив 59-річному главі сімейства у голову з пістолета Walther PPQ, принесеного з будинку. Потім він прицільними пострілами вбив 23-річного брата своєї колишньої дівчини, її мати (51), саму Надін і її нового знайомого, хокейного воротаря Флоріана Дж. (24) з Верхньої Австрії.

«Я тільки що вбив п’ять людей», — невдовзі після цього зізнався в поліції молодий тіролець, якого у своєму рідному співтоваристві завжди вважали особливо спокійним, працьовитим і милим

В кімнаті охорони він спокійно поклав на стійку знаряддя вбивства та бейсбольну біту. Все в місті знали хоча б одного члена сім’ї. Хоча спокій і повернулося після похорону жертв злочину, п’ятикратне вбивство залишило свій слід у свідомості населення. Але сім’я передбачуваного вбивці «ніколи не піддавалася маргіналізації», як завжди підкреслював бургомістр Клаус Вінклер. Майже всі в Кітцбюелі погоджуються, що батьки не несуть відповідальності за вчинки свого сина.

У середу в окружному суді Інсбрука Андреаса Е. буде загрожувати довічне ув’язнення. Ймовірний вбивця — він вважається невинним, незважаючи на його визнання — ймовірно, так і не зможе відповісти на питання, чому п’ять чоловік повинні були померти в жовтні минулого року.

«Хтось на зразок мене заслуживши довічне ув’язнення», — сказав він в бесіді з психіатром.

Він ненавидить себе за свій вчинок, він не може раціонально пояснити. Тому що цього немає пояснення.

За матеріалами:https://www.krone.at/
Фото:https://www.oe24.at/

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh