Новини

Про зарплати “горе” керманичів Жовківського району – невже вони такі малі?

Все починається по новому із кожними перевиборами своїх обранців не залежно від депутатського рівня, чи то депутат місцевої ради, чи то Верховної ради. І як бачимо, за завдання вони ставлять не служити народові та представляти їхні інтереси у владі, а якомога більше нажитися, щоб окупити затрати витрачені на різні підкупи свого виборця, нахапати для себе і своєї родини та ще й на майбутню передвиборчу компанію назбирати. Чи не правду кажемо?

Жовківська районна рада не виняток

Всі добре розуміють те, що ми живемо насправді у скрутний економічний час, але це лише ми,  а ніяк аж не районні чиновники, які на різних торжествах звертаючись до Вас мало не пускають сльозу коментуючи скрутне державне економічне становище. Намагаючись довести, що їхньої вини в цьому не має – єдиною бідою є Янукович. Так Янукович заставляє їх деребанити бюджетні кошти, та встановлювати собі захмарний розмір зарплати. Та щоб не бути пустословами наведемо декілька прикладів отриманих коштів із податків громадян за важку та плідну працю «горе» керманичів району:

 • Швай Тадей Іванович – голова Жовківської районної ради, фонд заробітної плати за 2012 рік становить 110 300, 00 грн., а це 9 191,00 грн. в місяць. Від Тадея Івановича можна постійно почути «плач», що на попередньому місці праці він отримував значно більше і це для нас поки що залишається таємницею;
 • Юрдига Богдан Володимирович – заступник голови Жовківської районної ради, фонд заробітної плати за 2012 рік становить 94 100, 00 грн., а це 7 841,00 грн. в місяць. Жодних трудових здобутків ніхто за це не бачить.
 • Керуючий справами – отримує в місяць 6 191,00 грн. Важливими справами керує чи «прикриває» своїх чиновників, саме тому і приходиться їм трохи ділитися.

Загальний фонд оплати праці 18 працівників районної ради складає  811 000,00 грн. – середня в місяць становить 3 754,00 грн., окрім того, що зарплати великі, їх забезпечено персональними водіями із службовими авто, але не зрозуміло куди їх потрібно возити. З народом вони не дружать, так як будучи при владі три роки не організували жодної зустрічі. Одного частенько возять до позаштатного працівника райради баби Марії Березячки із Глинська (для ворожби), а іншого з м. Львова і назад так, як там проживає і зовсім не переймається проблемами жовківчан. От і маємо те що маємо. Кучеряве життя у них за ваші податки.

Малехівська сільська рада лідери з «тяжкої» праці

Щоб описати все, що діється на теренах Малехова за участі сільського голови, ручного депутатського корпусу і виконавчого комітету то не вистарчило б сторінок нашої газети. І за все це діяння вони офіційно тягнуть із бюджету чи не малу копійчину, а саме:

 • Сеньковський Володимир Володимирович – сільський голова, рекордсмен із заробітної плати у 2012 році – 128 437,25 грн., а це в місяць – 10 703,10 грн. Пробачмо йому це. Кошти для п. Володимира і його «великої» сім’ї вкрай необхідні, так як його діти обсіли, а ви нарід таких проблем не маєте. Чи не так?;
 • Остапчук Микола Леонідович – секретар ради, фонд заробітної плати становив у 2012 році – 95 712,71 грн., а це в місяць – 7 976,00 грн. І на заробітки не потрібно їхати;
 • Савочка Наталя – секретар виконавчого комітету із фондом заробітної плати 99 442,86 грн., а це 8 286,90 грн. п. Наталя майстер із приховування публічної інформації, а саме прийнятих рішень сільською радою та виконавчим комітетом;
 • Головний бухгалтер 76 690,00 грн. в місяць – 6 390,83 грн.;
 • Спеціаліст бухгалтер 72 232,37 грн., в місяць – 6 019,36 грн.;
 • Спеціаліст землевпорядник –  66 199,06 грн., в місяць – 5 509,91 грн.;
 • Військовий обліковець 76 190,96 грн., в місяць – 6 349,24 грн.;
 • Касир 76 032,74 грн., в місяць – 6 336,06 грн.;
 • Технічний працівник 26 207,00 грн., в місяць – 2 183,91 грн.;
 • Позаштатні працівники 11 078 грн.

Всього за 2012 рік використано для оплати працівників сільської ради 728 143,28 грн.. Аналізуючи нам здається, що у селі все гаразд, але існує лише єдина проблема куди розтратити кошти сільського бюджету. Надходження яких не є заслугами сільського голови. В спадок від союзу залишилось багато підприємств розташованих на землях Малехова, які сплачують кошти у вигляді різноманітних податків до сільського бюджету. Проблем в селі хоч відбавляй, не має централізованого водопостачання і каналізування, школи, нормального дитсадка та більша частина землі завдяки сільській раді вже не належить малехівцям, а пройдисвітам, хабарникам і злодіям. Чи не правда? Як каже народне прислів’я: бачили очі, що купували.

Чорне золото – постійна спокуса для корупціонерів

Напевно жодного року ще не було проведено прозорих конкурсних торгів із закупівлі кам’яного вугілля для опалення закладів освіти, про що свідчать порушенні кримінальні справи. Але зауважте, що досі за це нікого не посадили за грати. В ході розслідування відбувається процес поділу із правоохоронними органами, адже їм потрібно за щось придбати джипи і багато іншого. У кінцевому результаті залишаються ошуканими лише наші діти, які у зимовий та осінній період позбавленні нормального тепла.

Минулий рік і впродовж до 2 липня 2013 року відділом освіти Жовківської РДА керував улюбленець  голови адміністрації п. С. Ціолковського – Ігор Тимощук. За цей період проти п. Тимощука було відкрито два чи три кримінальні провадження в тому числі і за проведення закупівлі вугілля за бюджетні кошти, що завдало збитків державі понад 500 тис. грн.. По жодному із них ще не прийнято рішення, хоча термін розслідування визначений законом 2 місяці. Як бачите торги продовжуються  відправляти до суду, чи закривати справу.

Цього річ торги, які були оголошенні 07.05. 2013 р. у міжнародному виданні п. І. Тимощуком відбулися за його ж відповідальності. Втручатись у роботу комісії карається законом. На участь у торгах було подано чотири підприємства. Одне підприємство було не допущено до участі так, як не відповідає умовам, а саме: не має обладнання для виробництва предмету закупівлі та не є виробником кам’яного вугілля  зокрема марки Г 13-100, тобто не має власних виробничих потужностей та/або центрів обслуговування на території України, що не відповідає кваліфікаційним критеріям до учасників торгів та не відповідає вимогам ч. 2 ст. 16 Закону України «Про здійснення державних закупівель». Але банда інакше не назвеш, хоче власне вугілля саме від цієї не допущеної фірми по низькій ціні. Адже у минулому році, саме ця фірма поставила вугілля, яке не відповідає нормативам, тобто не вугілля а сміття. А суть в тому, що це фірма депутата обласної ради, який вміє ділитися. Сам голова Жовківської адміністрації так відстоює свого земляка із Радехова мало сорочки на собі не рве. На кінець свого бездарного керівництва, саме так він себе зарекомендував за час перебування на даній посаді, хоче востаннє зірвати джек-пот намагаючись, протизаконно тиснути на щойно призначеного керівника освіти п. С. Лавріва, погрожуючи звільненням.

Про подальший хід подій щодо закупівлі вугілля та прискіпливої уваги деяких політичних партій до відділу освіти читайте у наступних номерах нашого видання.

Змій ГОРИНИЧ

http://zhovkivchanka.com/vlast/vechnaya-bitva-mammonu-ili-vlasti-idut-chtoby-voro.html

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.