Війна рф проти України

Про танки Abrams для ЗСУ офіційно можуть оголосити вже цього тижня, за ними будуть і Leopard – WSJ

Бойовий танк Abrams, фото ілюстративне

ЗМІ повідомляють, що відправка Abrams стане частиною домовленостей з Німеччиною, яка у свою чергу передасть ЗСУ частину своїх Leopard

Про це повідомляє Defence Express

Цього тижня США можуть офіційно оголосити про постачання бойових танків Abrams в Україну – як розповідає видання The Wall Street Journal, адміністрація Байдена “схиляється до відправки значної кількості танків Abrams M1 в Україну”.

Ба більше, відзначається що оголошення про передачу Abrams буде частиною “широкої дипломатичної домовленості” з Німеччиною, яка зі свого боку погодиться передати Україні свої танки Leopard 2, а також дасть “зелене світло” на постачання Leopard іншим країнам.

Про танки Abrams для ЗСУ офіційно можуть оголосити вже цього тижня, за ними будуть і Leopard – WSJ

M1A1 Abrams

Як відзначається, Білий дім відмовився надавати коментарі. Водночас у WSJ зауважують таке – США змінили свою позицію щодо постачання Abrams після телефонної розмови між президентом США Джо Байденом та канцлером Німеччини Олафом Шольцом, яка відбулася ще 17 січня.

Після цієї розмови Байдер погодився розглянути питання про постачання танків Abrams попри те, що військові стверджували, що танки Abrams потребують значної підготовки та серйозного матеріально-технічного забезпечення, і тому відправляти ці танки України наразі передчасно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України