Авторські статтіЗдоров'я

Про що болить тіло? Позбавляємося від хронічних недуг

Хронічні болі – не завжди є ознакою фізіологічних порушень. Так наше тіло може реагувати на стрес або наявність важких емоційних проблем, які людина звикла ігнорувати.

Справа в тому, що організм людини залежить як від фізичних, так і психологічних факторів, тому пригнічені страхи і переживання можуть білі позначатися на його роботі, заважаючи тілу повноцінно функціонувати.

Які психосоматичні причини можуть стояти за тім чі іншім захворювання? Давайте подивимося.

12 емоційних блоків та їх рішення

Голова

Часта поява головних болів може свідчити про надмірну стурбованість людини дрібними проблемами, які змушують його жити в постійній поспіху і тривозі. Щоб позбутися від напруги, потрібно припинити займатися самоїдством, знайти час для відпочинку, який допоможе відновити продуктивність.

Шия

Проблеми в цій області говорять про те, що людині важко виявити в житті гнучкість. Він прагне все робити ідеально, контролювати кожну подію, але при цьому боїться подивитися назад. Побороти блокування можна, переглянувши ставлення до проблеми, переставши закривати очі на правду, відмовившись від твердолобого впертості.

Плечі

Швидше за все, ви взяли на себе занадто багато турбот, і тепер ці проблеми розмістити на вас непідйомним вантажем. Припиніть корчити з себе всемогутнього і розвантажите обов’язки між близькими. Сім’я – це взаємодопомога, можливість виговоритися і отримати підтримку. Не позбавляйте себе таких бонусів, вчіться делегувати.

Руки

Якщо болять руки, швидше за все, ви занадто занурилися в себе, замкнувшись у затишному маленькому світі своєї душі. Пора виходити на зв’язок із зовнішнім світом, зав’язувати нові дружні контакти або повертати старі. Соціальна активність важлива, спілкування з людьми дарує можливість пізнання себе з нової сторони, шанс стати частиною чогось більшого.

Лікті

Подумайте, чому ви так чините опір? Бути може, біжите від необхідних життєвих змін, а може, вперто не бажаєте приходити до компромісу? Вихід один – перестати упиратися і ускладнювати очевидний. Відпустіть ті, що не вистачає сил змінити, вчіться знаходити позитивні в будь-якому подію.

Грудний відділ хребта

Дискомфорт у верхній частини спини говорити про підсвідомому почутті образи за недооціненість, коли людина відчуває себе нелюбим у відносинах, не відчуває свою потрібність. Щоб позбутися від болю, потрібно припинити концентруватися на собі і довіритися навколишнього світу, вчитися випромінювати любов.

Поперек

Відповідає за матеріальний комфорт та відносини з грошима. Якщо людина відчуває проблеми в цій сфері, постійно турбується з приводу фінансового стану і прибутку – у нього починаються болі внизу спини. Важливо зрозуміти, що гроші – далеко не сіль життя, але засіб. Як тільки ви відпустите страхи і перейдіть на ті, що приносити задоволення, все налагодиться.

Таз

Часто проблеми в цій сфері мають люди, занадто залежні від комфорту. Емоційний блок стосується прийняття нового, як страшно зіткнутися з несподіваними змінами, змінити звичний сценарій. Ви продовжуєте чіплятися за свої межі і усталений спосіб життя, не розуміючи, що річка повинна оновлюватися, а отже, не слід чинити опір потоку. Потрібно відкритися новому досвіду, перестати відкладати важливі рішення, стати більш рухомим і спонтанним.

Коліна.

Запалення в цій області є вірною ознакою роздутого його, коли людину мало турбують проблеми близьких, але він упевнений, що світ повинен обертатися навколо його високості. Щоб позбавиться від блоків, необхідно частіше звертати увагу на оточуючих, бути уважнішими до улюблених людям, більше слухати і допомагати.

Гомілка

Ревнощі, бажання контролювати половину, почуття власництва – вісь що провокує виникнення болів в цій частині тіла. Вчіться заново довіряти партнеру, припиніть себе накручувати і впадати в крайності. Не пригнічуйте свободу близьких – і блок зникне.

Щиколотки

Припиніть так несерйозно ставитися до себе і своїм бажанням, відсуваючи своє «я» на другі ролі, ви залишаєтеся в програші. Знайдіть час для задоволень, вчіться розслаблятися і думати не тільки про кар’єр єру, але про душу і нових вражень. Тільки тоді ви забудете про біль і пов’язані з нею незручності.

Ступні

Фізичний дискомфорт в ступнях часто свідчить про ті, що людина втратила життєві орієнтири, бо не знає, в якому напрямку рухатися далі. Ви занадто зациклилися на негативних аспектах життя, ваші страхи скували вам ноги. Зверніть увагу на маленькі радості в кожному дні, наповніть свій світ новими смаками і враженнями.

Будьте уважні до тіла і його сигналам, прислухайтеся не тільки інтуїція, але і відчуттями, які виникають. Це стане хорошою підказкою, як змінити життя.

Посміхайтеся, насичуйте її тіло позитивними враженнями і будьте здорові!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

7 + 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.