Автоновини

Про що розповість VIN автомобіля?

Чи замислювалися ви, про що може розповісти VIN? Це довгий ланцюжок цифр, який ви даєте своїй страховій компанії, але про що саме він їм розкаже?

Правда полягає в тому, що ваш VIN не тільки дозволяє ідентифікувати автомобіль, але і надає багато інформації про сам автомобіль. Отже, що саме VIN автомобіля говорить вам?

Технічні характеристики виробника

VIN автомобіля розповідає вам про те, чим був оснащений автомобіль, коли він зійшов з конвеєра. Він може показати вам марку, модель і навіть розмір двигуна. Крім того, він може точно сказати, де була зроблена машина. Наприклад, в 2015 році Mazda мала заводи в Мексиці і Японії. Залежно від того, де Mazda виробляла модель Mazda 3, змінювалися види деталей, які використовували для комплектації автомобіля. Насправді гальма були абсолютно різних розмірів!

Якщо вам необхідно дізнатися, який розмір гальм замовити, вам необхідно знати, де Mazda зробила цей автомобіль. І найпростіший спосіб дізнатися це – подивитися на VIN!
Але VIN може розповісти вам набагато більше, ніж просто про те, де виробник створив автомобіль. Він може вам розповісти також:

• Де була зроблена машина
• Яка компанія зібрала автомобіль
• Тип двигуна
• Розмір двигуна
• Рік автомобіля
• Де був зібраний автомобіль

Хоча VIN може розповісти вам про всі ці речі, важливо відзначити, що він повідомляє вам про те, як був укомплектований автомобіль, коли він зійшов з конвеєра. Ця інформація може різнитися з тими деталями, які встановлені на автомобілі зараз. Це пов’язано з тим, що VIN, з яким автомобіль сходить з конвеєра, – це VIN, який буде слідувати за цим транспортним засобом завжди, незалежно від виконаної механічної роботи.

Якщо ви хочете дізнатися всю інформацію про те, яким був зібраний ваш автомобіль, просто введіть його VIN в один з багатьох доступних VIN-декодерів, наприклад, наданий Національним управлінням з безпеки дорожнього руху та безпеки руху, для автомобілів з США, або https://www.carvertical.com/ua/ для всіх транспортних засобів.

Історія автомобіля

Незважаючи на те, що VIN-номер автомобіля може розповісти вам безліч цікавих речей про оригінальні технічні характеристики автомобіля, це далеко не все, чим він може бути вам корисний.

Якщо у вас є VIN автомобіля, ви можете переглянути всю його історію. Незалежно від того, чи був автомобіль доставлений в автосалон для заміни масла або потрапив в аварію, всі ці події можна знайти по VIN-коду автомобіля.

І дізнатися цю інформацію легше, ніж ви думаєте. Все, що вам потрібно зробити, це ввести VIN в одну з багатьох доступних програм перевірки звітів по VIN. Будь то CARFAX або myfreevin.com/ru, існує безліч сервісів, які дозволяють вам отримати доступ до цієї інформації.

Висновок

Коли справа доходить до з’ясування інформації про транспортний засіб, немає нічого більш цінного, ніж VIN. Шукаєте ви оригінальні технічні характеристики автомобіля або історію автомобіля, – VIN це те, що вам потрібно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.