Новини

Про несправності, брак і ремонт комп’ютерних крісел

До комплектації будь-якого робочого місця, що володіє комп’ютером, входить комп’ютерне крісло, і неважливо офіс це чи квартира. Зручність, маневреність, невелика вага – ці характеристики цілком влаштовують власників таких меблів. Але, на жаль, і у них є свої слабкі сторони.

Що стосується сидіння і спинки, то зламати їх дуже проблематично. Причиною псування може бути поріз матеріалу або наявність плям. Якщо механічних дефектів немає, достатньо замовити перетяжку офісного крісла новою тканиною і користуватися річчю далі. Тепер про механічні вади.

Підлокітники бояться не характерного навантаження, наприклад, хтось на них присів або сильно відтягнув у бік. Хрестовина може лопнути через надмірне перевищення ваги. Ролики зазвичай розвалюються або випадають з хрестовини через перевищення ваги або неакуратне використання. Зрозуміти, що зламаний газлифт (призначений для регулювання сидіння по висоті) можна по ручці, при її натисканні ніяких дій не буде відбуватися. Це трапляється через первинний брак у виробі, або різких рухах при натисканні на важіль. Якщо спинка не фіксується або має люфт, швидше за все, вийшов з ладу топ-ган (це механізм, який регулює кут нахилу сидіння і дозволяє спинці гойдатися) або пружинний механізм (служить для постійної підтримки спини). Причиною може стати перевищення навантаження, надмірне розгойдування.

Дана інформація допоможе будь-якому власникові розібратися з причиною поломки улюбленого крісла і спробувати усунути її самостійно, або за допомогою відповідного фахівця. Якщо кращий перший спосіб вирішення проблеми, то ще слід ознайомитися з видами комплектації крісла, щоб грамотно зробити заміну зіпсованого елементу або деталі.

Так хрестовина крісла ділиться на пластикову (витримує вагу до 100 кг) і металеву (витримує вагу до 120 і більше кілограм) і має різний діаметр – 680 мм, 600 мм, 580 мм. Як правило, розмір отвору під ролики буває 11 мм, рідко зустрічається 10 мм. Ролики підрозділяються на гумові, пластикові і напівм’які. Вибір робиться в залежності від підлогового покриття, щоб його не зіпсувати.

Розрізняють два види висоти газліфта – довгий і короткий. Корпус у нього може бути фарбований або хромований в залежності від колірної гами всього виробу.

Механізм гойдання крісла топган буває з посадочними отворами 148 х 200 мм і 152 х 252 мм і двома розмірами бази – довгої і короткої.

Після правильного підбору комплектуючих для ремонту, можна спробувати полагодити виріб самостійно або звернутися у майстерню по ремонту меблів і продовжувати користуватися улюбленим кріслом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

five × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.