В Греції призначено нового греко-католицького єпископа

У вівторок, 2 лютого 2016 р., у Ватикані повідомлено про те, що Папа Франциск прийняв зречення з уряду Преосвященного владики Димітроса Салахаса, Апостольського Екзарха для католиків візантійського обряду у Греції, подане згідно з приписами 210 канону Кодексу Канонів Східних Церков.

Одночасно повідомляється, що Папа призначив Апостольським Екзархом Високопреподобного о. Мануеля Ніна, ОСВ, дотеперішнього Ректора Папської Грецької Колегії в Римі, надаючи йому титулярний осідок Каркабії.

Владика-номінат народився 1956 року в Іспанії, де вступив до Ордену Святого Венедикта в Монсеррат, склавши 1980 року довічні обіти та прийнявши 1998 року пресвітерське рукоположення. Навчався в римських вищих навчальних закладах, здобувши спеціалізацію з патрології, після чого розпочав викладацьку діяльність. Від 1999 року дотепер був ректором Папської Грецької Колегії, є радником департаменту літургійних відправ Римського Архиєрея та членом літургійної комісії Конгрегації для Східних Церков. Крім каталанської та іспанської, володіє грецькою, латинською, сирійською, італійською, французькою та англійською мовами.

Зазначимо, що на території Апостольського Екзархату для католиків візантійського обряду в Греції проживає численна українська греко-католицька громада, душпастирську опіку якій, в порозумінні між відповідними ієрархами, надають священики з України та Сестри Чину Святого Василія Великого.

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh