Українське військо

Привітання Начальника Генерального штабу Збройних Сил України з Днем Збройних Сил України

Сьогодні виповнюється 30 років, як Збройні Сили України стоять на захисті нашої держави. Весь цей час національне військо йшло складним шляхом становлення й розвитку. Нині Збройні Сили України – це реальна бойова сила, спроможна зберегти найцінніше – мир, територіальну цілісність і свободу незалежної України.

Сучасне українське військо – загартоване боями, професійне та вмотивоване. Ми маємо унікальний бойовий досвід і заслужене визнання серед армій країн Європи та світу. І наше майбутнє – в НАТО.

Російсько-українська війна провела межу, яка назавжди відділила нас від радянського спадку. На бойових прапорах наших частин – імена воїнів, які в різні часи билися за Україну. Це промовисто свідчить про спадкоємність наших військових традицій.

Дякую військовослужбовцям, працівникам і ветеранам Збройних Сил за самовіддане служіння українському народові, патріотизм, вірність обов’язку та сумлінне виконання священної місії — боронити рідну землю!

Бажаю усім здоров’я, оптимізму та досягнення цілей. Наша спільна мета – відновлення територіальної цілісності України. І вона обов’язково буде досягнута.

Сумую за тими, хто віддав своє життя, захищаючи Україну. Пам’ять про загиблих воїнів – священний обов’язок кожного українця.

Слава Україні!

Слава її Збройним Силам!

Начальник Генерального штабу Збройних Сил України

генерал-лейтенант Сергій Шаптала

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

four × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.