Новини

PrintMarket: швидкий та якісний друк поліграфічної продукції

Компанія PrintMarket працює на ринку України понад 15 років та виготовляє найрізноманітніші види сувенірної та поліграфічної продукції, яка часто використовується у якості рекламної. Тож друкарня в Києві виконає замовлення на виготовлення листівок, буклетів, виконує друк логотипів на чашках, пакетах, шоперах та ін. Замовити послуги можна на сайті та за контактними номерами телефонів.

Чому клієнти довіряють друкарні PrintMarket

Друкарня PrintMarket оснащена високотехнологічним обладнанням та співпрацює з провідними виробниками паперу та фарби. Такий підхід дозволяє виготовляє якісну продукцію. Клієнти можуть замовити широкий перелік друкованої продукції для офісу, рекламних кампаній, у якості подарунків для працівників та партнерів. Для команди PrintMarket не існує проєктів, які неможливо реалізувати. Є лише завдання, які потребують більшого прояву креативності.

Цікаві та неординарні завдання подобаються команді дизайнерів та розробників. Щоб створити унікальну продукцію, часто застосовується ручна робота. Постійні клієнти впевнені у високій якості продукції, яку вони отримують. У PrintMarket https://www.printmarket.ua/katalog-produkcii/vizitki/ цінують кожного замовника, проте особливо трепетно ставляться до постійних клієнтів. Саме завдяки їм компанія досягла свого розвитку. До переваг співпраці з «Принт Маркет» належать:

  • сучасні технології, що дозволяє виконувати найрізноманітніші завдання;
  • доступна вартість та знижки для постійних замовників;
  • швидке виконання замовлень, постійна комунікація з клієнтами;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта, гнучкість у виконанні завдань;
  • швидка доставка поліграфічної продукції територією країни.

Які види друку можна замовити у PrintMarket

Найпоширенішими послугами, які виконує поліграфія, є офсетний та цифровий друк. Також можна скористатися послугами післядрукарської обробки фото, що дозволяє значно покращити його якість. У якості потужного маркетингового інструмента використовується широкоформатний друк. Клієнти можуть замовити виготовлення рекламних банерів різних розмірів. Їх виготовляють з вінілової плівки, яка сама клеїться до поверхні.

Трафаретний друк дозволяє наносити зображення практично на будь-яку поверхню, включно з нерівними площами, які не підходять для традиційного розміщення банерів. Тамподрук дозволяє наносити логотипи на канцелярію та сувенірну продукцію. Незважаючи на вибраний тим друку, будь-яке зображення буде високої якості.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України