Авторські статтіЗдоров'я

Принципи зцілення організму: ми є те, чим ми харчуємся

Наше тіло влаштовано таким чином, що воно прагне до зцілення і кожну хвилину проводитб роботу по самовідновленню. Навіть без нашого втручання. Єдине, що нам все-таки треба зробити – це перестати йому заважати.

Здоров’я – це не тільки певний результат аналізу крові або показник тиску. Всі ці індикатори створені сучасною медициною (яка не внесла майже ніякого вкладу в здоров’ї  людства). Здоров’я – це не зменшення розміру пухлини в той час, як життя йде з пацієнта. Здоров’я – це не збільшення числа ЦД-4 у тієї годину, як реальний імунітет пацієнта знижується і не може протистояти новим опортуністичних інфекцій. Здоров’я – це спосіб життя.

Зміна способу життя – це не тільки «їжте менше солі», «давайте серцеві навантаження протягом 30 хвилин в день» або «пийте 2 літри води в день». Нам потрібно переглянути і змінити своє розуміння здоров’я.

Здоров’я – це якість життя

Це якісне життя. Це можливість міцно спати по ночах, не відчувати біль під час ходьби, їсти з апетитом, мати гарну пам’ять і здатність досягти того, що важливо для вас і тільки для вас). Здоров’я – це час, проведений з родиною, це прогулянка в лісі, це вміння радіти, не боятися майбутнього і протистояти стресу. Здоров’я – це шанобливе ставлення до свого тіла і відчуття щастя від того, що ваш організм працює як годинник. Здоров’я – це енергія, що б’є є ключем, невичерпний оптимізм і смак до життя.

Сучасна медицина не вирішує жодного з цих питань. Більш того, вона їх навіть перед собою не ставить. Тому що сучасну медицину не цікавить якість нашого життя. Якщо ви страждаєте від безсоння, то вам припишуть фармацевтичний хімікат, який оглушить організм і змусить вас втратити свідомість. І це буде вважатися нормальним сном і прийнятним виходом з ситуації. А ось чи будете ви відчувати себе свіжим, бадьорим і повним енергії після такого сну? Це вже нікого не цікавить.

Сьогоднішнє суспільство дорого платить хворобами і смертю за монополію, подаровану медикам у 20-х роках минулого століття. Харріс Котьє, медичний історик

Медичні тести можуть використовуватися при діагностиці захворювання, та методи лікування, засновані на прийнятті всередину хімічних речовин у великих дозах навряд чи приведуть до бажаного здоров’я і щастя.

Спробуйте визначити для себе поняття «здоров’я». Що є здоров ям саме для вас? Які відчуття, які почуття, які дії означають для вас здоров’я? Саме для вас, тому що ми давно користуємося не своїми, а запозиченими поняттями.

Отже, якщо ви сумлінно виконали моє завдання, то швидше за все ви зрозумієте, що фармацевтична індустрія здоров’я вам не додасть. Це що-те, що виникає, коли ви починаєте дружити зі своїм тілом і прислухатися до його бажань.

Принципи зцілення організму: чому фокус не завжди вдається?

Тепер давайте подивимося, як ми можемо знову включити наші сили зцілення.

Принципи зцілення організму: чому фокус не завжди вдається?
Принципи зцілення організму: чому фокус не завжди вдається?

Невелике зауваження: якщо ви вважаєте, що деякі ідеї, представлені тут не є науковими чи доведеними сучасною медициною, то ви можете закрити блог і більше його не читати. Але пропоную все ж подумати про те, яка ефективність традиційної медицини з усіма її складними поясненнями і методами.

Пригадайте випадок з дитинства. Ви несете стрімголов і раптом падаєте…здерті коліна, ви плачете або намагаєтеся стримувати сльози. Ви з жахом спостерігаєте за наслідком свого швидкісного «польоту» і вам здається, що коліна більше ніколи не стануть такими, як раніше…

Але, о диво, на наступний день ранка вже затягнута. Організм створив захисну плівку, через яку не проникають бактерії і ваше коліно поступово повертається в первісний вид. Клітини шкіри «розуміють», що є необхідність діяти і починають правильно і «зашивати» хворе місце. Запускається процес схожий на створення новоутворень – ділення і зростання, але на відміну від раку, цей процес вчасно зупиняється. Тобто тіло на клітинному рівні знає, що і коли треба робити. ДНК в ядрі кожної клітини відтворює собі і загоює шкіру з допомогою дивовижною нанотехнології! (Вчені навіть близько не можуть повотрити цей процес.) Клітини розмножуються, до них через кров надходять поживні речовини і … відбувається зцілення. А коли ранка гоїться, то процес регенерації обережно зупиняється.

Процес регенерації повністю автоматизований

Найдивніше у всьому цьому навіть не те, що тіло включає процес регенерації і не те, що організм здатний нарощувати клітини, а те, що все це відбувається без нашого відома, тобто повністю автономно. Це означає, що нам треба направляти кров до рани або свідомо запускати процес реплікації клітин, координувати виведення токсинів і вирішувати колі зупиняти регенерацію (звичайно, ми поняття не маємо як це можна робити свідомо).

Все це відбувається без нашого втручання. Ці та інші процеси фоново йдуть в організмі і коли ми спимо. Свідомості знятися сни, а в нашому тілі, відбуваються біохімічні процеси і трансформація енергії, необхідної для лікування, коротше, відбувається алхімія.

Чому ж ми не зцілюємось?

Якщо все сказане – правда, то чому ж ми не зцілюємось, чому наше здоров’я завжди бажає залишати кращого? Відповідь в тому, що ми самі створюємо бар’єри для свого одужання. Ми неправильно інтерпретуємо симптоми хвороби і робимо лікування, яке погіршує ситуацію.

Тут ми торкаємося причин захворювання, що виникли в результаті неправильного способу життя і зовнішніх факторів (забруднення навколишнього середовища і надмірним захоплення медичними препаратами, токсичною побутовою хімією, засобами по догляду за тілом, косметикою та ін) і не зачіпаємо більш глибоких пластів, пов’язаних з кармою людини (ніхто не стверджує, що карма не існує), тому що це не входить в компетенцію даної статті.

Факт: багато симптомів у дійсності результат того, що наше тіло намагається вилікувати себе. Наприклад, більшість людей хронічно зневоднені. Смороду не п’є ють достатня простої чистої води. Адже вода – один із компонентів крові. Коли організм недоодержує воду, він намагається зменшити втрати вологи, велика частина якої втрачається при диханні. Так от, щоб зберегти вологу, наше тіло обмежує функціонування бронх і створює там гістаміну.

Гістаміни ускладнюють дихання, тобто нам стає фізично важче вдихнути і видихнути. Сучасна (західна) медицина вважає, що цей захисний механізм є хворобою (астмою) і починають лікувати її, замість того, що просто прибрати причину – зневоднення. Ні, щоб прописати людині пити більше води, (це б скоротило гістамінів) лікарі прописують антигістаміни, які змушують бронхіальні труби розслабитися і полегшити проходження повітря. Це призводить до ще більшої втрати рідини і стан зневоднення посилюється.

Бачите, традиційна (можна було б посперечатися з цим терміном, але він всім добре зрозумілий) медицина неправильно інтерпретує поклик організму про допомогу і погіршує стан пацієнтів.

Тиск

Ось ще один хороший приклад – високий тиск. Часто причиною (однією з причин) підвищеного тиску є занадто густа кров, яка не проходити в маленькі капіляри. Щоб продовжувати забезпечувати нормальний кровообіг, серце повинно працювати з великою напругою. А це підвищує тиск. Знову-таки, тиск – не хвороба, а симптом. Організм намагається проштовхнути густу кров туди, куди вона не проходити. Адже якщо доступ крові до клітин обмежений, такі клітини починають відмирати.

Здорова кров не густіє і тече вільно. Якщо людина п’є достатньо води і їсть їжу, багату жирними кислотами (наприклад, омега-3), то кров розріджується природно і тиск падає. Адже легше пити воду через соломинку, а не мед.

Західна медицина ставить людині діагноз «підвищений тиск» і починає атакувати артерії людини хімічними речовинами. Ці речовини позбавляють артерії тонусу і штучно змушують їх розслабитися. Таке «лікування» призводить до проблем кровообігу, тому що цей густий кров’яний кисіль, незважаючи на лікування, не може протиснутися у тонесенькі капіляри. Ось того, у багатьох людей, що приймають таблетки від тиску, починаються проблеми з кровообігом. Крім густої крові вони отримують ще й занадто розслаблені артерії.

Страждаєте від підвищеного тиску? Спробуйте пити більше чистої води (не чай,  не каву, не соки, а саме воду!), їсти сирі овочі і фрукти, а також отримувати з їжею жирні кислоти омега-3 (міститься в жирній морській рибі – скумбрії, сардинах, лососі і деяких насінні та горіхах – волоський горіх, насіння льону). І ваш тиск нормалізується вже через п’ять днів.

Коротше кажучи, наше тіло володіє набагато більшою мудрістю, ніж лікарі, тому краще прислухатися до організму, ніж вести з ним війну (разом з лікарями).

Наш організм постійно робить спроби регенерації

«Астма», як і «високий тиск» – це придумані лікарями хвороби. Іншими словами, вони не існують окремо самі по собі. Це просто симптоми, що організм намагається привести свою складну систему в рівновагу.

Щоб знову отримати можливість зцілюватися, треба навчитися прислухатися до свого тіла і розуміти що воно від вас хоче і не послаблювати його хімічними речовинами, спотворювати хірургічним втручанням або вбивати токсичними терапії, типу хіміотерапії.

Хочете бути здоровими, перестаньте ходити до лікарів, вчіться читати послання нашого тіла і розуміти реальні принципи здоров’я.

Наприклад, рак – це знак того, що клітини не «спілкуються» між собою належний чином. Пухлина говорить про те, що клітинам не дається сигнал, щоб вони перестали розмножуватися. (Пухлина – це клітина, яка продовжує безконтрольно ділитися). «Нормальне спілкування» між клітинами можна відновити змінюючи дієту, навколишнє оточення, стан свідомості і отримуючи достатню кількість вітаміну Д через сонячні промені і їжу.

Загалом, майте на увазі, що ваше тіло хоче бути здоровим і докладає до цього багато зусиль. «Симптоми» – це всього лише крик про допомогу, це наполеглива прохання допомогти організму в процесі зцілення. Якщо ви уважні, то почуєте, що ваше тіло намагається вам повідомити, а якщо ні – станете глушити ці симптоми за допомогою знеболюючих, хірургії або інших видів руйнівної терапії. І майте на увазі, що більшість лікарів не розуміють, не були навчені тому, як повернути вашому організму втрачений баланс. Вся сучасна медицина спрямована на зменшення симптомів. І все.

Чому організм має глибинну мудрість?

Наше тіло – дивовижне створіння природи. У нас вбудована найдосконаліша нанотехнологія – імунна система. Наша нервова система по складності і злагодженості перевершує самі досконалі комп’ютери у світі. Наша репродуктивна система – це диво відтворення життя. Наші внутрішні органи зберігають пам’ять і емоції, тому що ті, кому були пересаджені органи, отримують від донора ще й спогади і емоційний досвід.

Коротше кажучи, ми – чудове творіння природи. Ми володіємо таким потенціалом до самозцілення, що єдине, що може зменшити цей потенціал – це фармацевтичні продукти. Цим займається більшість людей: оглушають собі анальгетиками; відключають імунну систему хіміотерапією; стріляють в ногу своєї нервової системи вакцинами і так далі. Всі ліки, засновані на хімії – неприродні і відключають процес самозцілення організму. Не дивно, що після токсичного коктейлю магія зцілення пропадає.

Домашнє завдання: дайте собі можливість одужати

Спробуйте на тиждень відмовитися від усіх алопатичних (тут не маються на увазі гомеопатичні засоби) ліків, продуктів з добавками, типу Е, рафінованої їжі (виробів з білого цукру, борошна і все, що пройшло термічну обробку не у вашій кухні), не користуватися побутовою хімією (багато можна замінити харчовою содою), косметикою, парфумерією і не їсти м’ясо тварин, яких лікували гормонами і антибіотиками (а потім по-звірячому вбили).

Можливо, тоді цілющі сили вашого організму знову стануть доступні вам…

Познайомимося з процесом засвоєння їжі і тим, що на нього впливає. Відомий вислів говоритб: я є, що я їм. Так, його можна переформулювати і сказати: я є те, що в мені засвоюється.

У багатьох з нас процес травлення не такий ефективний, як нам хотілося б. Те, що ми їмо, погано засвоюється. І навіть якщо скупити всі можливі вітаміни і харчові добавки, немає гарантії, що наш організм буде отримувати все необхідне.

Тому, якщо ми хочемо поправити здоров’я, нам не потрібно залишати всі гроші в магазині Бадів, а просто зробити все можливе, щоб поживні речовини нормально засвоювалися нашим організмом.

Хто винен?

Багато вважають, що підвищена кислотність – це погано і це призводить до печії. Але, як ми вже знаємо, причини печії не в цьому, а в неправильному харчуванні і поганих звичках, типу куріння. І насправді більшість людей страждають не від підвищеної, а від зниженої кислотності та їх шлунок взагалі не здатний нормально перетравлювати їжу.

Зробимо невеликий тест на кислотність. Додамо в їжу ложку оцту і подивимося на самопочуття. Якщо воно краще, значить у нас знижена кислотність і додаткова кислота допомагає травленню.

А таблетки від печії, які ми купуємо в аптеці, просто знижують кислотність шлункового соку, погіршуючи наше травлення.

І ось тут-то і зарита собака. Щоб переварити більшість мінеральних речовин, що надходять в організм з їжею, нам потрібен нормальний рівень кислоти шлункового соку. Якщо кислотність знижена, то ковтай вітаміни – не ковтай вітаміни, все одно все вийде транзитом. А ми залишимося з дулею, тобто нестача вітамінів і мінералів не відновиться. А від дефіциту важливих поживних речовин виникає ризик важких захворювань, аж до артриту, діабету, раку та ін.

Що робити?

Пити овочеві соки. Кожен день. Особливо добре на травний тракт впливають свіжий капустяний сік і сік селери, (кореня або стебел, що є) природних чином підвищуючи кислотність до норми.

Є свіжі сирі овочі і фрукти і забезпечувати організм травними ензимами.

Не їсти мертву їжу (рафіновану і пастеризованную). Така їжа навантажує печінку, підшлункову і жовчний міхур, яким необхідно виробляти більше харчових ензимів, що б заповнити їх недолік в мертвій їжі.

Їсти пробіотики і стимулювати «хороші» бактерії в шлунку. Сучасна медицина традиційно ігнорує те, як важливо для гарного здоров’я мати нормальну мікрофлору кишечника. Ця мікрофлора або «хороші бактерії» перетворює одні живильні речовини в інші, такі, які легко засвоюються. При цьому треба триматися подалі від антибіотиків, начисто вбиваючих хороші» бактерії. Пробіотики містяться в кефірі (практично не містяться в йогурті), у квашеній капусті, малосольних огірках. Консерванти, зокрема Е 234, Е 211, Е 270, Е 220-228, які іноді додають в молочні продукти, вбивають пробіотики.

Перестати жерти солодощі. Чим більше цукру ми споживаємо, тим більше ми будуємо «погані» бактерії, які їм харчуються (грибкові тощо). Фактично, поїдаючи солодке, ми підгодовуємо грибки, від яких потім дуже важко позбутися.

Принципи зцілення організму: кров

Ми вже дізналися, що не все, що ми кидаємо в організм там засвоюється. У цьому пості ми зробимо замальовку про кров.

Давайте проведемо невелику візуалізацію і уявімо собі як кров омиває наші клітини поживними речовинами протягом 24 годин на добу, при цьому не тільки доставляючи до них життєво важливі елементи, але і виводячи звідти продукти метаболізму. Спробуйте наслідувати вашою увагою за рухом крові із серця в артерії, капіляри, вени, тому в серце, в мозок і усвідомити, яка велетенська робота проводитися в організмі кожну секунду.

Якщо ви хворі, то лікування організму багато в чому залежить від вилікування крові. Щоб зробити людину здоровою на короткий час, потрібно перелити йому кров здорової людини. Дослідження показують, що якщо перелити кров людини, у якого немає раку того, у кого є, то пухлина помітно зменшитися. Тобто, існує таке поняття як протираковий дах. Якщо ви харчуєтеся антираковими продуктами, ви робите таку кров кожен день.

Еритроцити під мікроскопом зовсім не червоненькі

Заходи типу переливання крові діють протягом всього декількох днів, а потім в організмі хворої людини виробляється достатня кількість своєї крові, яка змішується зі здоровою і поступово нівелює весь ефект.

Як робиться захист

Червоні кров’яні тільця живуть близько 4-5 місяців. Організм кожної людини постійно оновлюється і виробляє нову кров і ця кров розносить по організму різноманітну інформацію.

Кров складається з трьох основних елементів: червоних кров’яних тілець (вони доставляють кисень до клітин), білі кров’яні тільця (імунітет) і кров’яна плазма (вона транспортує все інше).

Дивовижні факти про кров:

 • Чверть всіх клітин нашого тіла – це еритроцити, але більшість клітин – це не-людські клітини (бактерії).
 • Один еритроцит проходити повне коло по тілу за 20 секунд і здійснює тисячу таких циклів в день, транспортуючи кисень до клітин, а потім знищуються імунною системою організму.
 • Червоні кров’яні тільця по молекулярній будові схожі на клітини хлорофілу в рослинах.
 • Еритроцити частково складаються з холестерину і незважаючи на те, що фармацевтичні компанії оголосили цій речовині війну, ми без нього моментально загинемо.

Тут можна подивитися симуляцію одного циклу еритроцита в людському тілі.

Якщо в якийсь момент потрібно більше звичайних червоних тілець, то організм моментально реагує і починає виробляти більше еритроцитів, використовуючи в якості будівельного матеріалу те, що циркулює в крові.

Що це означає? А те, що склад нашої крові сьогодні – це запорука здоров’я на найближчі 4-5 місяців. Так що ж там знаходиться зараз?

Склад нашої крові сьогодні відображає те, що ми випили, викурили, з’їли і засвоїли за останні кілька місяців!

Якщо ви вранці викурюєте сигарету і запиваете її розчинною кавою, а на обідню перерву йдете в МакДональдс і з’їдаєте бігмак, запиваючи його колою, то клітини крові, вироблені сьогодні будуть містити те, що знаходиться в сигаретах, розчинній каві, бигмаку і колі. І якщо ми запитаємо себе, з чого зроблені бігмаки, сигарети, кола та інше, то ми зрозуміємо, скільки отрут ми свідомо (того, що свідомо б ми це робити не стали) вводимо в своє тіло і яка кров буде циркулювати в наших венах в наступні кілька місяців.

Але якщо ж ми харчуємося живими соками, здоровою їжею і чистою водою, то наша кров буде нести нам тільки здоров’я і життєву енергію, а також покращувати сон, секс, настрій і роботу мозку. Гарний захист запобігає розвитку раку, діабету, серцево-судинних захворювань і депресії.

Так чому б не допомогти організму зробити гарну кров!

Очищення авгієвих стаєнь

Гарний захист – значити чиста кров. Наша кров очищується в основному печінкою та нирками, меншою мірою – легенями і шкірою. Це добре знають ті, хто ходити на гемодіаліз і у кого нирки не виконують функцію очищення крові. (До речі, нирки руйнуються від коли, шипучих напоїв, лимонної кислоти і оцту.)

Тому, час від часу дозволяйте собі очищення печінки і нирок, а також підтримуйте їх у здоровому стані з допомогою правильного харчування.

Що кров вважає правильним харчуванням

В першу чергу, це здоровий жир з насіння, горіхів, овочів (авокадо) і жирної морської риби. Нам потрібні самі необхідні мікроелементи – залізо, калій, цинк, селен та інше, а також достатня кількість чистої води (не кави, чаю, соків, алкоголю і коли, а саме води), тому що плазма крові складається переважно з води. Без простої чистої води, кров гусне і перетворюється кисіль, що є причиною підвищеного тиску.

Сучасна наука не вміє робити захист. А ми вміємо! Штучна кров не зрівняється зі справжньою по кількості транспортованого кисню. Так навіщо винаходити велосипед, якщо можна майже самостійно і безкоштовно виробляти здорову кров природно?!

Вітрянка, коклюш або будь-яка інша поширена дитяча інфекція, він відчуває наступні симптоми:

 • Лихоманка– прискорює виведення з тіла токсичного «сміття».
 • Немає апетиту – коли є лихоманка, травна система закривається, таким чином усуваючи необхідність у /і бажання їжі.
 • Блювання/Діарея – це спосіб тіла викидати неперетравлену їжу з травного тракту.
 • Втома/Млявість – це тілесний спосіб підштовхнути хвору людину до відпочинку, щоб «законсервувати» енергію, необхідну для виконання такого життєвого завдання по очищенню та «ремонту» організму.
 • Збільшення залоз — лімфатичні залози очищають кров від токсичних субстанцій. Збільшення гланд сигналізує про підвищення потужності фільтрації.
 • Шкірний висип – являє собою викид токсичного сміття через шкіру, як головний орган видільної системи.
 • Виділення слизу – також викид токсичного «сміття». Слиз це білі кров’яні клітини, які є як би «сміттєвим відром» організму і збирають залишки токсичних речовин. Хорошим прикладом є звичайний нежить.
 • Запалення – грає таку ж роль, як і трясця – очистити та відновити пошкоджені або отруєні тканини організму.

Насправді, симптоми утворюють не хворобу, а ЛІКУВАННЯ.

Іншими словами, кір це не захворювання, а ЛІКУВАННЯ. Коклюш це не хвороба, а ЛІКУВАННЯ. Вітрянка це не хвороба, а ЛІКУВАННЯ. Справжня хвороба це ТОКСЕМІЯ (токсинемія, токсикоз) – симптоми, які ми й спостерігаємо. Це пояснює слова Гіппократа, який, як відомо, є Батьком Медицини. Більше 2000 років тому він написав:

«Хвороби — це криза очищення від токсичних елементів. Симптоми — це природний захист організму. Ми називаємо їх (симптоми) хворобами, АЛЕ насправді вони – ЛІКУВАННЯ від хвороб».

Ясно розуміючи справжню причину симптомів, цілюща природа дитячих інфекцій стає очевидною. Ці так звані інфекції служать для того, щоб відновити внутрішню чистоту, таким чином стимулюючи здоров’я дитини. Це пояснює чому практики природного підходу до лікування не роблять спроб, щоб придушувати ці симптоми, замість цього вони вірять в те, що симптомам дозволяється текти в своєму напрямку для того, щоб досягти повної детоксикації.

З іншого боку, якщо дані симптоми придушуються медичними ліками або іншими іншими засобами придушення, організм підштовхується до утримання у власних тканинах токсичних речовин, які він прагне визволити. Це може призвести не лише до ускладнень і страждань, але й закласти основу для хронічних захворювань у житті. Якщо ви знаєте дитину, яка зазнала ускладнення або померла від дитячої інфекції, тоді з’ясуйте, як дитину лікували. Думка багатьох лікарів, що некоректне лікування, що включає  переважно медикаментозну терапію, є причиною ускладнень і фатальності. У багатьох випадках слабке первинне здоров’я розглядається як фактор також.

«Думаючи про ускладнення, слід завжди тримати в голові те, що хвороби дуже часто трапляються не від причини захворювання, а виходячи з лікування.» Британський натуропат і автор, Харрі Клементс.

Принципы исцеления организма: мы есть то, что у нас усваивается!Принципы исцеления организма: мы есть то, что у нас усваивается!

Переклад до схем.
ТОКСЕМІЯ і ЕВОЛЮЦІЯ ЗАХВОРЮВАНЬ:

1. ГОСТРІ ЗАХВОРЮВАННЯ
(Низький рівень токсичного «сміття»)
— лихоманка, вітрянка, ГРЗ та грип, тонзиліти, коклюш, шкірний висип, ніжити і т. п.
«… перевіряти і пригнічувати гострі захворювання означає придушувати очисні і зцілюють зусилля самої Природи, а також змінювати гострі творчі реакції на умови хронічних захворювань.» Доктор Генрі Линдлар

2. ХРОНІЧНІ ЗАХВОРЮВАННЯ
(Середній рівень токсичного «сміття»)
— артрит, діабет, утворення виразок, хронічна втома, захворювання нирок, ревматизм і т. п.
«…найбільша частина всіх хронічних захворювань створена придушенням гострих хвороб шляхом отруєння медикаментами або за допомогою руйнівного ефекту самих медикаментів.» Сер Вільям Ослер

3. НЕВИЛІКОВНІ
(Високий рівень токсичності)
— рак та інші види пухлин
» Рак, туберкульоз, хвороба Брайта та інші хронічні хвороби колись були всього лише невинними застудами…»

Автор доктор Дж.Х.Тилден

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

eight − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.