Прикордонники взяли участь у антитерористичних навчаннях на Одещині

Сьогодні, в Білгород-Дністровському районі завершилися міжвідомчі тактико-спеціальні навчання із захисту об’єктів від посягань терористичного характеру.

У тренуваннях взяли участь прикордонники Білгород-Дністровського загону, підрозділи СБУ, Збройних Сил України, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Національної поліції, представники місцевих органів державної влади і місцевого самоврядування.

Спільне практичне тренування тривало протягом тижня під керівництвом координаційної групи Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Одеській області та максимально було наближене до реальних умов.

Учасники навчань виконали комплекс заходів із пошуку та протидії умовним диверсійним групам і захисту потенційно небезпечного об’єкту.

Злагодженими та скоординованими зусиллями учасники тренувань досягнули поставлену мету. Координаційна група проаналізувала кожен етап навчань і відзначила високий рівень міжвідомчої взаємодії підрозділів у виконанні завдань за призначенням.

Прикордонники взяли участь у антитерористичних навчаннях на ОдещиніПрикордонники взяли участь у антитерористичних навчаннях на ОдещиніПрикордонники взяли участь у антитерористичних навчаннях на ОдещиніПрикордонники взяли участь у антитерористичних навчаннях на Одещині

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh