Право

Прикордонники взяли участь у антитерористичних навчаннях на Одещині

Сьогодні, в Білгород-Дністровському районі завершилися міжвідомчі тактико-спеціальні навчання із захисту об’єктів від посягань терористичного характеру.

Прикордонники взяли участь у антитерористичних навчаннях на Одещині

У тренуваннях взяли участь прикордонники Білгород-Дністровського загону, підрозділи СБУ, Збройних Сил України, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Національної поліції, представники місцевих органів державної влади і місцевого самоврядування.

Спільне практичне тренування тривало протягом тижня під керівництвом координаційної групи Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Одеській області та максимально було наближене до реальних умов.

Учасники навчань виконали комплекс заходів із пошуку та протидії умовним диверсійним групам і захисту потенційно небезпечного об’єкту.

Злагодженими та скоординованими зусиллями учасники тренувань досягнули поставлену мету. Координаційна група проаналізувала кожен етап навчань і відзначила високий рівень міжвідомчої взаємодії підрозділів у виконанні завдань за призначенням.

Прикордонники взяли участь у антитерористичних навчаннях на ОдещиніПрикордонники взяли участь у антитерористичних навчаннях на ОдещиніПрикордонники взяли участь у антитерористичних навчаннях на ОдещиніПрикордонники взяли участь у антитерористичних навчаннях на Одещині

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.