Прикордонники виявили іноземця, який намагався проїхати через адмінмежу по підробленому спецдозволу

З’ясувалося, що в ньому містяться помилки, не відповідає серія та номер паспортного документа іноземця, відсутній штрих-код видачі бланку уповноваженим органом, а також відсутня необхідна печатка.

Учора, до контрольного пункту в’їзду-виїзду «Чаплинка» прибув громадянин Вірменії, який направлявся з Херсона на територію анексованого Криму. Під час перевірки документів співробітники Держприкордонслужби встановили, що спеціальний дозвіл для виїзду на тимчасово окуповану територію у іноземця підроблений.

Перевіривши документ за допомогою приладу для поглибленої перевірки з’ясувалося, що в ньому містяться помилки, не відповідає серія та номер паспортного документа іноземця, відсутній штрих-код видачі бланку уповноваженим органом, а також відсутня необхідна печатка.

Про виявлення ознак кримінального правопорушення передбаченого статтею 358 ККУ прикордонники повідомили співробітників Національної поліції та передали громадянина Вірменії в руки правоохоронців.

Зазначимо, що цього року це перший випадок спроби використання іноземцями підробленого спецдозволу для перетину адмінмежі з ТОТ АР Крим.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh