Авторські статтіНовини

Прикордонники спільно з молдовськими колегами та Місією ЄС обговорили напрями реалізації Концепції інтегрованого управління кордоном

Учора на Одещині, за ініціативи Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM), відбулася зустріч за участю прикордонників та митників України та Республіки Молдова, де учасники проаналізували результати співпраці за останній рік, а також обговорили питання щодо підвищення рівня охорони кордонів.

Глава Місії ЄС EUBAM  Ендрю Тесор’єр зазначив, що діяльність Місії є поступовим та фазовим процесом, мета якого – сприяння подальшому покращенню транскордонного та міжвідомчого співробітництва у сфері охорони кордону.

Основну увагу учасників було зосереджено на обговоренні шляхів досягнення коректного та ефективного використання прикордонниками, митниками, співробітниками ветеринарної, фіто-санітарної служб сучасних засобів для всебічного аналізу ситуації, профілювання ризиків, тобто проведення контролю на кордонні за стандартами ЄС.

У ході зустрічі заступник начальника Південного регіонального управління Держприкордонслужби України полковник Владислав Васильківський зазначив, що вже майже 10 років на півдні України прикордонники впроваджують в службі рекомендації, надані представниками Місії та активно застосовують отримані знання на практиці.

За результатами заходу учасники погодили та спланували низку важливих рішень щодо реалізації Концепції інтегрованого управління кордоном.

 

Державна прикордонна служба України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.