Користувачів мережі обурили голуби на свіжій випічці біля празького супермаркету. Фото

Чеських користувачів Facebook обурили фотографії, опубліковані мешканкою Праги Петрою Невиразною. На знімках зображені голуби, що приземлилися у відкритий ящик зі свіжою випічкою.

Традиційні рогалики призначалася для продуктового супермаркету Albert біля станції метро M?stek. Фотографії були зроблені в момент вивантаження ящиків, коли вони залишилися без нагляду. У підписі до посту Смутна помітила, що при такому «сервісі» використання гігієнічних одноразових рукавиць в магазинах втрачає всякий сенс.

У свою чергу керівництво Albert поспішило запевнити клієнтів, що мова йде про одиничний випадок.

«Співробітники магазину помітили проблему і відразу її виправили – випічку відразу списали і відправили на корм тваринам. Мова йде про одиничні і виняткової ситуації, що викликана технічною несправністю обладнання для вивантаження товарів», – заявили в компанії.

Інцидент стався 22 березня. Журналісти порталу Novinky вирішили перевірити, як ідуть справи в магазині зараз, і нічого підозрілого не виявили. Ящики з товарами вивантажувалися з кузова машини прямо до дверей супермаркету, постійно перебуваючи під наглядом водія.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh