Війна РФ проти України

Пригожин наказав не брати полонених: у Мін’юсті пояснили, для чого окупантам така заява

23 квітня голова ПВК “Вагнер” пригожин наказав у полон українців не брати, вбивати всіх на полі бою.

Цим окупанти хочуть спровокувати українських військових до жорстокості, зазначає міністр юстиції України Денис Малюська у Facebook.

Він наголосив, що вбивство військового, який здається в полон, жорстоке поводження з полоненими, а також наказ не брати полонених – військові злочини.

“У нас були, є нині, і будуть військовополонені “вагнерівці”. Чи не третина з них – 300 (поранені), і їм було надано медичну допомогу, що є свідченням того, що Україна дотримується міжнародного гуманітарного права та власного Кримінального кодексу”, – наголосив Малюська.

Він зазначив, що Україна – не Росія, тому не може дозволити собі вчиняти військові злочини.

“Ми – частина європейської цивілізації та поважаємо верховенство права. Не в останню чергу через це ми маємо підтримку наших міжнародних партнерів”, – зазначив міністр.

При цьому він додав, що чим більше полонених російських військових, тим більше буде обмінів та повернень додому наших героїв із російського полону.

“Окупанти фейками намагаються прикрити власну жорстокість та військові злочини. Також фейками вони провокують наших військових опуститися до їхнього рівня і стати військовими злочинцями, щоб мати можливість на весь світ заявляти, що ми – однакові”, зазначає міністр юстиції.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України