Авторські статті

Пригнічує не наближення епідемії коронавірусу, а люди, які в разі біди у нас будуть керувати боротьбою з інфекцією, – Ахеджаков

Тема епідемії коронавіруса сьогодні у всіх на слуху в Україні. Питання не в тому, чи зможемо ми вберегтися від епідемії, а в тому, коли вона розпочнеться.

І принесе її не борт з Уханя, а умовний фін, який прилетить регулярним рейсом, який заразитися від умовного турка в черзі на реєстрацію, який заразитися від умовного іранця, обідаючи три дні тому в ресторані.

Про це у своєму блозі пише блогер Кім Ахеджаков.

Він зазначає, всім нам буде корисно знати трохи фактів – на лайнері Конкордія 500 заражених з 3300 осіб. 1 хворий і 2 тижні часу. У Кореї більше 100 заражених, в Італії більше 100 заражених, а Ірані більше 100 заражених. Офіційна статистика. Неофіційної – ніхто не знає скільки.

Але пригнічує не це.

Пригнічують люди, які у нас будуть керувати боротьбою з епідемією

Міністр охорони здоров’я – втекла на карантин на 14 днів замість того, щоб керувати найважливішим на даний момент міністерством. Заступник міністра – кадр, який прийшов на це місце, щоб забезпечити своїх дітей і онуків до кінця днів. Такий же «профессіонал», як і міністр.

Кім Ахеджаков підкреслює, голова профільного парламентського комітету – учасник «Битви екстрасенсів», людина, що збирається зупинити медреформу і почати реальний дерибан бюджету з ватагою таких же пройдисвітів. Кожен сам може оцінити рівень «команди порятунку».

«Що нам робити? У мене лише один варіант – терміново повернути Супрун. Тому при перших же проблемах нинішня банда відлетить у вирій, а народу запропонує лікуватися пірамідками Гордона і змовами Кашпіровського», – резюмував блогер.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України