Мати і дві її дорослі дочки-близнюки фактично померли від голоду у своїй квартирі у Відні

В квартирі у Відні-Флорідсдорф у вівторок вранці були виявлені три жіночих тіла. За даними поліції, мова йшла про 45-річну жінку і її двох 17 – річних дочок. Тіла були знайдені близько 8:30 в квартирі на Werndlgasse, так як сусіди були змушені викликати поліцію і служби порятунку через початок проникати в їхні квартири запаху розкладання людських тіл.

За даними поліції, мати і дві її дорослі дочки-близнюки фактично померли від голоду у своїй квартирі у Відні-Флоридсдорф. «Було проведено судове розтин і за отриманими даними передбачається смерть від голоду», — заявив у четвер офіційний представник поліції Патрік Майерхофер. Приблизна дата смерті — кінець березня або початок квітня.

Було багато припущень про те, що трагедія в квартирі в Верндлгассе може бути пов’язана з психічним захворювання матері. Про те, чи могло це або якось привести до явно добровільного голодування 17-річних, залишилося без відповіді. Поліція не надала будь-яких подробиць про таких особистих даних з міркувань захисту особистих даних покійної та її родичів. Все виглядає як якщо б це було заздалегідь задумано і здійснено добровільно. Поки що не знайдено жодних мотивів і прощальних листів, сказавши Майерхофер. Слідчі не змогли знайти їжу в квартирі.

Психолог Корнел Біндер-Кріглштейн підозрює, що 45-річна жінка могла страждати від шизофренії і можливо могла дотримуватися посту або якогось певного виду харчування. Дочки-близнюки були сором’язливими дітьми, спокійними дівчатками із запізнілим розвитком. Однак у документах немає нічого про більш серйозному порушенні психічного або фізичного характеру. Близнюки не були безпомічними і потребують догляду. Сім’я перебувала на обліку Віденської служби у справах дітей та молоді (MA 11), але в березні 2017 року, МА 11 вже не бачила необхідності в подальших діях і зняла їх з обліку.

«Не завжди можливо все пояснити до кінця і повністю», — йдеться в заяві поліції.

За матеріалами: krone.at
Фото: APA/HANS KLAUS TECHT

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh