Техно

Прибульці дистанційно впроваджують людям ефірні імпланти – уфологи

Агресивні дії прибульців, спрямовані на підпорядкування людей своїй волі, далеко не такі примітивні і прямолінійні, як зображується в голлівудських фільмах.

Люди з плином еволюції розвивали свій мозок, що виводило їх на новий щабель розвитку. Поряд з практичними знаннями і навичками, з’єднання являлися ті особливі якості, які ставили непереборну стіну між людиною і твариною. Одночасно зі здатністю мислити абстрактно, люди придбали одну якість, яке зробило їх вразливими для розуму, що стоїть на вищому щаблі, а саме сугестивність, відкритість свідомості для впровадження сторонніх ідей. Невідомо, чи має значення гіпотеза про заборону інопланетним цивілізацій вищого рівня завойовувати простору за допомогою фізичного втручання, але факт залишається фактом, кіношних воєн із застосуванням «бластерів» та іншого інопланетного зброї в історії не зафіксовано.

Отже, якщо враховувати, що існують агресивні задуму інопланетян по захопленню Землі, як унікального оази серед неживого космічного простору, то необхідно задуматися, як вони діють?. Відповідь напрошується з урахуванням головної проломи в людській природі, а саме, навіювання необхідної програми самознищення людства. Уфологи давно розвинули і досі пропагують вчення про ефірних імплантатах, які впроваджуються в ауру. З великою часткою ймовірності можна сказати, що саме цей спосіб був прийнятий на озброєння прибульцями, які підводять людство до краю згубної прірви. Досить згадати історію людства за минуле сторіччя з двома світовими війнами і винаходом ядерного озброєння.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України