Авторські статті

Президенти України та Польщі на зустрічі у Києві. Фото

   Президент України Петро Порошенко провів переговори з Президентом Республіки Польща Броніславом Коморовським, який перебуває в Україні з офіційним візитом.

На початку зустрічі Президент Порошенко зазначив, що під час візиту Президента Коморовського планується до обговорення величезне коло питань, що свідчить про інтенсивність діалогу між двома країнами. Зокрема, зазначив Петро Порошенко, будуть обговорюватись спільні ініціативи щодо запрошення до України міжнародної миротворчої місії, продовження санкцій щодо Росії, використання Україною польського досвіду щодо децентралізації влади між центром та регіонами, військові та безпекові питання, а також травневий саміт «Східного партнерства» у Ризі.

У свою чергу Броніслав Коморовський подякував Петру Порошенку за запрошення відвідати Україну та можливість виступити у Верховній Раді. Він підтвердив дружнє ставлення польського народу до України та бажання підтримати її у складні часи. За словами польського Президента, дружба між країнами побудована на спільному історичному досвіді та спільних інтересах, у тому числі у галузі безпеки.

Прес-служба Президента

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.