Економіка

Президент України Зеленський підписав закони, якими вводиться мораторій на підвищення комунальних тарифів

Президент України Володимир Зеленський підписав закон №2479-IX, яким вводиться мораторій на підвищення тарифів на комунальні послуги для населення на час бойових дій і на пів року після їх завершення.

Про це повідомив міністр регіонів Олексій Чернишов, 18 серпня повідомляється на сайті Міністерства розвитку громад і територій України.

Законом забороняється протягом воєнного стану та шести місяців після його завершення підвищувати комунальні тарифи газ, теплопостачання та гарячу воду. Різницю між встановленим тарифом і реальною вартістю постачальнику комунальних послуг компенсуватиме держава.

[su_posts template=”templates/list-loop.php” posts_per_page=”4″ tax_term=”36″ order=”desc”]

«Опалювальний сезон буде без підвищення тарифів на тепло і гарячу воду для споживачів. Президент України підписав найважливіші закони, які забезпечать як цінову стабільність у сфері теплопостачання, так і фінансову спроможність підприємств теплокомуненерго» – зазначив міністр.

Закон також передбачає гарантії для суб’єктів господарювання у сфері теплового постачання, механізми компенсації різниці в тарифах, відстрочку погашення заборгованостей за договорами реструктуризації заборгованості підприємствам теплокомуненерго (ТКЕ) і водопровідно-каналізаційного господарства (ВКГ), які втратили свої виробничі потужності на окупованих територіях, або в результаті ударів російських окупантів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.