Новини

Президент Порошенко підписав закон, який дозволяє розпускати фракції.

Президент Петро Порошенко підписав закон про зміни до регламенту Верховної Ради, які дозволяють розпустити парламентські фракції. Про це йдеться у повідомленні прес-служби президента.
«Президент України Петро Порошенко підписав закон про зміни до регламенту парламенту, згідно з яким депутатська фракція (депутатська група), склад якої став меншим від мінімальної кількості депутатів, визначеної регламентом, через 15 днів після дня настання такого факту оголошується Головою Верховної Ради України розпущеною», – мовиться у повідомленні.
Сьогодні парламент законодавчо закріпив за головою Верховною Радою України можливість розпуску фракції, у разі, якщо вона стає меншою, ніж при формуванні під час першої сесії.
За відповідний закон про внесення змін до регламенту Верховної Ради України щодо кількісного складу і припинення дій депутатських фракцій (груп) з п’ятого разу проголосували 232 народних депутати.
Зі свого боку, фракція Комуністичної партії обвинуватила голову парламенту Олександра Турчинова у тиску на парламентаріїв при розгляді цього законопроекту. Як заявила депутат Ірина Спіріна, подальші кроки фракції комуністів обговорюватимуться на її засіданні.
Упродовж останнього місяця з фракції Комуністичної партії України вийшли кілька народних депутатів, у результаті чого склад фракції КПУ у парламенті став меншим, ніж при її формуванні під час першої сесії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.