ЄС|NATO

Президент Байден в Міністерство оборони США для здійснення закупівель запросив чиновника з адміністрації Обами

Байден залучає колишнього чиновника з закупівель ВПС ЛаПланте для здійснення придбань Пентагону

Вільям ЛаПлант, якщо його затвердить Сенат, займе посаду заступника міністра оборони з питань придбання та підтримки

Президент Байден призначив Вільяма Лапланта на посаду вищої посадової особи Міністерства оборони з питань закупівель, повідомив Білий дім 30 листопада.

ЛаПланте, якщо його схвалить Сенат, займе посаду заступника міністра оборони з питань придбання та підтримки, яка була вакантною після того, як Еллен Лорд пішла у відставку 20 січня.

У квітні Байден запросив директора підрозділу оборонних інновацій Майкла Брауна для здійснення закупівель Міністерства оборони, але Браун відкликав свою кандидатуру в липні.

Зараз ЛаПланте є президентом і головним виконавчим директором Draper Laboratory, некомерційної науково-дослідної фірми, а раніше був старшим віце-президентом сектору національної безпеки MITRE.

Під час адміністрації Обами ЛаПлант був помічником міністра ВПС з питань закупівель, технологій та логістики з 2014 по 2017 рік.

Як керівник відділу закупівель ВПС, ЛаПланте був прихильником більшого використання комерційних технологій у військових програмах і посилення конкуренції в галузі. Він був особливо стурбований повільними темпами інновацій Міністерства оборони в таких областях, як програмне забезпечення та інформаційні технології.

Нагадаємо : Генерал армії США звинувачує Міноборони у бюрократії, в той час коли Китай нарощує свої нові військові та космічні технології. Пентагон точно називає Китай “загрозою, що розвивається”, – сказав генерал Хайтен

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

2 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.