Авторські статтіДіаспора

Президент Чехії назвав Путіна уособленням стабільності

У понеділок, 19 березня, президент Чехії Мілош Земан привітав свого російського колегу з переобранням, відправивши йому офіційну телеграму. Її текст опубліковано на сайті Празького Граду.

«Дозвольте мені сердечно привітати вас із переобранням на посаду президента Російської Федерації! Не буду приховувати, я чекав вашого переобрання, і воно не стало для мене сюрпризом. Ваша переконлива перемога свідчить про те, що більшість росіян надає перевагу стабільність, упевненість і перспективи, які ви уособлюєте», — написав чеський лідер.

На думку Земана, Росія для Чехії є «важливим партнером» у багатьох областях.

«Розвиваються офіційні контакти на багатьох рівнях, а також економічне і торговельне співробітництво. Великий потенціал приховують і неполітичні відносини між звичайними людьми, що сприяє до кращого взаємного пізнання. А це – кращий рецепт проти різноманітних стереотипів і кліше, які, на жаль, все ще присутні в наших країнах», – йдеться у вітальній телеграмі.

Мілош Земан також висловив сподівання, що незабаром зможе віддячити Володимира Путіна за гостинність, зустрівши його в Чехії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

ten − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.