Президент Чехії назвав Путіна уособленням стабільності

У понеділок, 19 березня, президент Чехії Мілош Земан привітав свого російського колегу з переобранням, відправивши йому офіційну телеграму. Її текст опубліковано на сайті Празького Граду.

«Дозвольте мені сердечно привітати вас із переобранням на посаду президента Російської Федерації! Не буду приховувати, я чекав вашого переобрання, і воно не стало для мене сюрпризом. Ваша переконлива перемога свідчить про те, що більшість росіян надає перевагу стабільність, упевненість і перспективи, які ви уособлюєте», — написав чеський лідер.

На думку Земана, Росія для Чехії є «важливим партнером» у багатьох областях.

«Розвиваються офіційні контакти на багатьох рівнях, а також економічне і торговельне співробітництво. Великий потенціал приховують і неполітичні відносини між звичайними людьми, що сприяє до кращого взаємного пізнання. А це – кращий рецепт проти різноманітних стереотипів і кліше, які, на жаль, все ще присутні в наших країнах», – йдеться у вітальній телеграмі.

Мілош Земан також висловив сподівання, що незабаром зможе віддячити Володимира Путіна за гостинність, зустрівши його в Чехії.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eleven + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh