Прессекретар Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ став новим членом Національної спілки журналістів України

Сьогодні, 2 жовтня, прессекретар Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ о. Володимир Лукашевський отримав квиток члена Національної cпілки журналістів України.

Документ священник отримав з рук відповідального секретаря обласного журналістського осередку, секретаря Національної спілки журналістів України, заслуженої журналістки України п. Вікторії Плахти.

Вручення відбулося в приміщенні редакції івано-франківського часопису «Нова Зоря».

Звертаючись до присутніх, директор Департаменту інформації Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ прот. Іван Стефурак подякував п. Вікторії Плахті, а в її особі і всій Спілці, за довіру та добру співпрацю. Він також побажав о. Володимиру наснаги в творчій діяльності та Божого благословення.

Довідка:

Отець Володимир Лукашевський з 2015 року працює в пресслужбі Івано-Франківської  архиєпархії УГКЦ. Щороку публікує на офіційній вебсторінці архиєпархії УГКЦ понад тисячу новин та стільки ж дописів у соцмережах. Його статті привертають увагу читачів особливим, притаманним тільки йому підходом до розкриття теми, а інформативні відеоролики, створені ним, переглядають понад сімдесят тисяч глядачів соцмереж.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh