Прем’єр Великобританії: Християни повинні мати змогу вільно говорити про свою віру

Прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей зазначила, що християнство у Великобританії відіграє важливу роль і робить її такою країною, яка працює для усіх.

Виступаючи на прийомі для релігійних представників на Даунінг Стріт у вівторок 28 лютого, прем’єр розповіла, що її виховання в парафіяльному будинку сформувало її, оскільки вона була свідком «багатьох жертв і важкої праці», інформує The Tablet.

«Ми повинні відзначати роль християнства у наші країні. У нас є дуже сильна традиція релігійної толерантності та свободи слова, а наша християнська спадщина є тим, чим ми повинні пишатись. Ми повинні і надалі дбати про те, щоб люди могли вільно говорить про свою віру, і це без сумніву включає віру в Христа».

«Я також вважаю, що християнство відіграє важливу роль в тому, щоб робити Великобританію країною, що працює для усіх», – зазначила прем’єр Тереза Мей. Хоча Церква і Уряд не завжди погоджуються між собою, на думку п. Мей, є багато сфер, в яких вони можуть співпрацювати.

Однією з цих сфер є допомога християнам та релігійним спільнотам, яких переслідують по всьому світу. «Важко уявити, що сьогодні людей досі переслідують і вбивають через те, що вони – християни. Ми повинні підтвердити наше рішення стати на захист свободи людей усіх релігій, щоб вони могли практикувати свої вірування в мирі і безпеці», – зазначила прем’єр, додаючи, що сподівається на підтримку уряду в цьому питанні.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh