Прем’єр Яценюк відвідав місце АТО у Слов’янську

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк побував у таборі антитерористичної операції в районі міста Слов’янськ, де дислокуються підрозділи АТО.

Арсеній Яценюк ознайомився з умовами в таборі антитерористичної операції, поспілкувався з бійцями.

Глава Уряду передав українським захисникам перші чотири із 42 БТР-4Е, придбані за спеціальною програмою Уряду для спецпідрозділу «Омега» Національної гвардії України.

Прем’єр-міністр України вручив бійцям, які беруть участь в АТО, нагородну вогнепальну зброю, заохочувальні відзнаки Міністерства оборони України «За воїнську доблесть», годинники від імені Прем’єр-міністра України, почесні грамоти Кабінету міністрів України.

Низці бійців антитерористичної операції присвоєні позачергово воїнські звання.

Глава Уряду звернувся до бійців АТО зі словами подяки: «Від імені Уряду України хочу вам сказати велике дякую і низько вклонитись за те, що ви під кулями ідете захищати країну. Вам велика шана за вашу доблесть, звитягу і волю».

«Сьогодні для мене дуже важливий день, тому що я потиснув руку кожному з вас», – сказав він.

За словами Арсенія Яценюка, українські бійці показали – «навіть якщо в Росії більша армія, більше військових споряджень і сил, у нас є набагато сильніше – наша воля і дух».

Глава Уряду зазначив, що попри складні умови в країні Кабінет міністрів знаходить можливість підтримати армію фінансово, матеріально і технічно: «Ми боремось за країну і її майбутнє. Дякую особовому складу Збройних сил України, Національної гвардії, МВС, СБУ за боротьбу, за доблесть, за силу. Перемога буде за нами. Слава Україні!»

 

Урядовий Портал на FB

Comments

0 comments

2 коментарі

  1. Яценюк знищує Україну, прагнучи перетворити її у люмпенську Малоросійську губернію.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen − seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh