Авторські статті

Прем’єр Яценюк відвідав місце АТО у Слов’янську

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк побував у таборі антитерористичної операції в районі міста Слов’янськ, де дислокуються підрозділи АТО.

Арсеній Яценюк ознайомився з умовами в таборі антитерористичної операції, поспілкувався з бійцями.

Глава Уряду передав українським захисникам перші чотири із 42 БТР-4Е, придбані за спеціальною програмою Уряду для спецпідрозділу «Омега» Національної гвардії України.

Прем’єр-міністр України вручив бійцям, які беруть участь в АТО, нагородну вогнепальну зброю, заохочувальні відзнаки Міністерства оборони України «За воїнську доблесть», годинники від імені Прем’єр-міністра України, почесні грамоти Кабінету міністрів України.

Низці бійців антитерористичної операції присвоєні позачергово воїнські звання.

Глава Уряду звернувся до бійців АТО зі словами подяки: «Від імені Уряду України хочу вам сказати велике дякую і низько вклонитись за те, що ви під кулями ідете захищати країну. Вам велика шана за вашу доблесть, звитягу і волю».

«Сьогодні для мене дуже важливий день, тому що я потиснув руку кожному з вас», – сказав він.

За словами Арсенія Яценюка, українські бійці показали – «навіть якщо в Росії більша армія, більше військових споряджень і сил, у нас є набагато сильніше – наша воля і дух».

Глава Уряду зазначив, що попри складні умови в країні Кабінет міністрів знаходить можливість підтримати армію фінансово, матеріально і технічно: «Ми боремось за країну і її майбутнє. Дякую особовому складу Збройних сил України, Національної гвардії, МВС, СБУ за боротьбу, за доблесть, за силу. Перемога буде за нами. Слава Україні!»

 

Урядовий Портал на FB

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

2 коментарів

  1. Яценюк знищує Україну, прагнучи перетворити її у люмпенську Малоросійську губернію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.