Прем’єр-міністр Чехії підтвердив, що його син був у Криму

Автор: ІТАР-ТАСС/Мальгавко Сергій/Надано Фондом ВАРП

Прем’єр-міністр Андрій Бабиш підтвердив у заяві для журналістів, що його син перебував у Криму.

«Він був у Криму, але, перш за все, на Україні. Він поїхав туди легально. У мене достатньо документів, які підтверджують це», — цитує прем’єра сайт CeskeNoviny.cz.

Нагадаємо, раніше проживає у Швейцарії сін Андрея Бабиша сказавши журналістам, що знімав його на приховану камеру, що його викрали і вивезли в Крим. Він нібито підписував якісь документи, але не знав про їх зміст.

Скандал пов’язують зі справою бази для відпочинку та конференцій Čapí hnízdo («Гніздо лелеки»).

Анлрей Бабиш. Фото: Фейсбук

Раніше Андрій Бабиш говорив, що власником фірми ZZN Agro Pelhřimov, що контролювала базу, були його діти, його тодішня партнерка і його брат. Це було в 2007 році. Фірма випустила анонімні акції, нібито щоб приховати структуру власності. Роком пізніше фірма отримала в якості державних дотацій 54 млн крон. Кілька років тому фірма увійшла до складу компанії Imoba, підконтрольної холдингу Agrofert, яким володіє Андрій Бабиш. Правоохоронні органи з тих пір намагаються залучити Бабиша і членів його сім’ї до відповідальності, а Мінфін Чехії прислухався до рекомендацій Єврокомісії та виключив проект Čapí hnízdo з системи фінансування з фондів ЄС.

Нині Андрій Бабиш заявив наступне: «Мій син був госпіталізований в липні 2015 р. після того, як поліцейські знайшли його на трасі D1. Він говорив про неіснуючі речі і його помістили в психіатричну лікарню в Гавличковом Броді, а потім в Національний інститут душевного здоров’я».

Син у свою чергу говорив, що в інституті познайомився з лікарем Дітою Протопопової, і нібито її чоловік силоміць вивіз його в Крим.

«Якщо хто-то без дозволу заходить в квартиру і зловживає станом людини, хворого на шизофренію, то у мене немає слів», — підсумував Андрій Бабиш.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh