Українці в Чехії

Прем’єр Чехії закликав жителів не панікувати

Прем’єр-міністр Чехії Андрій Бабиш в ході п’ятничної прес-конференції, присвяченій поширенню нового коронавіруса в Європі, закликав жителів республіки утриматися від паніки. За його словами, немає причин для масової скупки консервів та медичних масок.

«Хочу підкреслити, що немає ніяких причин для паніки, створення резервів продуктів або масок. Я не розумію, чому наші люди скуповують продукти і запасаються консервами. Дійсно не розумію. Прошу вас, не треба панікувати. Продукти в магазинах правда не закінчаться», – заявив глава чеського уряду.

Бабиш зазначив, що до сьогоднішнього дня в Чехії на наявність коронавіруса було обстежено 154 людини. Ні в кого з них хвороба не підтвердилася.

У четвер у зв’язку з ситуацією навколо поширення коронавіруса відбулося засідання Центральної епідеміологічної комісії ЧР. Її члени прийшли до висновку, що перший пацієнт з коронавірусом в Чехії буде виявлено найближчим часом. Разом з тим медики запевнили громадян, що країна готова до такого розвитку подій. Вони так само зазивали жителів ретельно дотримуватися правил гігієни – частіше мити руки, чхати в хустку або власний рукав (але ні в якому разі не в долоню), а при наявності симптомів коронавіруса залишатися вдома і зв’язатися з лікарем по телефону.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України