Духовне

Префект Конгрегації для Східних Церков відвідав Генеральну Капітулу ЧСВВ

14 липня 2016 р., Префект Конгрегації для Східних Церков, Кардинал Леонардо Сандрі, разом із своїми співпрацівниками, відвідав учасників Генеральної Капітули Василіянського Чину Св. Йосафата, яка цими днями триває в Українській Папській Колегії Св. Йосафата в Римі.

Разом з Кардиналом Сандрі, до осідку проведення Капітули прибули також працівники Конгрегації: Лоренцо Лоруссо, Павліно Россі та Флавіо Паче.

Зустріч відбулася у Каплиці Колегії, де високодостойних гостей привітав Протоархимандрит о. Ґенезій Віомар ЧСВВ, після чого до Капітули звернувся сам Префект Конгрегації.

Згідно з Кодексом Канонів Східних Церков (К. 413), оскільки Василіянський Чин є папського права, то стосовно внутрішнього керівництва і чернечої дисципліни він підлягає безпосередньо і виключно Апостольському Престолові.

Крім того, складаючи довічну професію, ченці-василіяни обіцяють Римському Архієрею постійну вірність і підлеглість.

Здійснюється ця посвята та підлеглість якраз через Конгрегацію для Східних Церков, яка є відомством Римської Курії, що відповідає за контакти з Церквами візантійського (до якого належить Василіянський Чин), сирійського, вірменського, халдейського та коптського обрядів, які знаходяться в єдності з Апостольським Престолом.

Префект Конгрегації Леонардо Сандрі побажав учасникам цьогорічної Капітули ЧСВВ успішної праці, яка в основному зосереджена на остаточному затвердженню Статуту Василіянського Чину. А також поручив усіх Василіян опіці Матері Божої та уділив своє Благословення.

о. Франціск Онисько ЧСВВ

Делегат Капітули

Асистент Секретаря Капітули

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.