Новини з Австрії

Попередження для власників VW в Австрії – є ризик відкликання свідоцтва про реєстрацію

До уваги водіїв VW! Багато власників Volkswagen тепер одержують листи від міністерства клімату Австрії. Якщо ви не відповісте, свідоцтво про реєстрацію автомобіля може бути відкликане.

Несподіваний наслідок скандалу з фальсифікованими даними викидів VW! За даними ÖAMTC, автоінспекції встановили крайній термін та пригрозили позбавити транспортний засіб реєстрації. Чому? Багато власників зареєстрованих автомобілів, чиї автомобілі торкнулися скандалом з дизельним двигуном VW, в даний час отримують листи з потенційно далекосяжними наслідками: «Відповідно до інструкції Федерального міністерства захисту клімату (BMK) необхідно виконати належне оновлення програмного забезпечення. Якщо виробник негайно не підтвердить, що оновлення було виконано, реєстрація транспортного засобу має бути анульована».

Юрист ÖAMTC Матіас Вольф каже: «Будь-який, хто не зможе надати підтвердження оновлення до крайнього терміну, ризикує втратити реєстрацію свого транспортного засобу відразу і повинен буде відмовитися від свого номерного знака».

За даними ÖAMTC, дизельний скандал VW торкнувся Австрії тисячі автомобілів. “Цьогорічні офіційні повідомлення направлені, зокрема, на зареєстрованих власників транспортних засобів із двигуном EA 189 старого типу”, – йдеться у повідомленні. “У будь-якому випадку власники повинні негайно зв’язатися з однією з авторизованих майстерень виробника та оновити програмне забезпечення”, – каже Вольф. «Якщо влада отримає підтвердження вчасно, подальших наслідків побоюватися не доводиться».

ÖAMTC також час від часу отримував інформацію про те, що оновлення може призвести до збільшення витрат палива та більш швидкого зношування певних деталей. «У будь-якому випадку ви повинні наполягти в майстерні, щоб було встановлено останню версію програмного забезпечення», — каже юрист ÖAMTC.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України